Як змінити термопасту. термопаста для процесора.

Центральний процесор - один з найважливіших елементів в системному блоці комп'ютера. Він відповідає за обробку всіх задач, і без цього маленького, але вельми значущого пристрої робота комп'ютера неможлива в принципі. Характеристики процесора, вірніше його тактова частота, впливають на швидкість обробки інформації. Для запобігання перегріву центрального процесора до нього кріплять радіатор, а між ними промазують термопастой. Саме її і потрібно періодично міняти.
Вам знадобиться
  • термопаста
  • хрестова викрутка
Інструкція
1
Вимкніть комп'ютер і зніміть ліву кришку системного блоку. Знайдіть радіатор центрального процесора і від'єднуйте від материнської плати. Він кріпиться клямками або шурупами з хрестовим шапкою.
2
М'якою тонковолокнистої ганчірочкою (можна мікрофіброю) зітріть залишки старої термопасти з процесора. Видавіть трохи нової порції термопасти на середину процесора. Не перестарайтеся: достатня кількість терпопасти приблизно відповідає обсягу ковпачка з тюбика. При нанесенні пасти ні в якому разі не зачіпайте штирі, що виходять з процесора. Не забруднити в термопасте материнську плату або інші внутрішні частини системного блоку.
3
Встановіть радіатор на місце, попередньо кілька разів щільно притиснувши його до процесора. Зафіксуйте положення радіатора охолодження. Після нанесення термопасти не використовуйте його протягом півгодини.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=rnwyb2j8jlw