Як розбити новий жорсткий диск.

Багато користувачів комп'ютерів або ноутбуків звикли до того, що їх жорсткі диски розбиті на декілька розділів. Це дуже корисна функція, що дозволяє в разі потреби відновлювати або змінювати операційну систему без втрати важливих даних. Але не всі знають, як розбити жорсткий диск на розділи, тим більше, коли це щойно куплений новий жорсткий диск.
Вам знадобиться
  • Установчий диск Windows
Інструкція
1
Найпростіший спосіб розділити новий жорсткий диск - це встановити на нього операційну систему Windows 7, попередньо налаштувавши області на диску. Вставте диск Windows в ваш привід. Зайдіть в BIOS, знайдіть меню, що відповідає за порядок завантаження пристроїв, і встановіть пріоритет для DVD-приводу.
2
Після старту завантаження з DVD-диска, дочекайтеся вікна, що містить пункт вибору розділу, на який буде встановлена операційна система. Виберіть необхідний жорсткий диск і натисніть «видалити».
3
Натисніть «створити» і вкажіть розмір і файлову систему майбутнього розділу жорсткого диска. Цю операцію повторіть стільки раз, скільки розділів вам необхідно. Пам'ятайте, що сумарний обсяг розділів повинен бути трохи нижче загального обсягу диска.
4
Створивши необхідної кількості розділів, виберіть той, на який буде встановлена Windows 7. Врахуйте, що для стабільної роботи цієї ОС і стандартного пакета програм потрібно не менше 40 Гб вільного місця.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=aZHgFUd5g1Q