Як зробити солоне тісто. покрокове приготування страви, справжній рецепт, фото.

Солоне тісто і його виробництво - справа нехитра і легке. З нього часто роблять різного роду вироби. Хоча, багато, скажуть, що ліпити з пластиліну краще, але солоне тісто швидко твердне, краще тримає форму, та й прикрашати «скульптурки» з нього набагато простіше. Пластилін ж не прикрасили по-своєму. Ми підкажемо, як провести час разом зі своєю дитиною.
Вам знадобиться
    • мука
    • сіль
    • вода
    • масло рослинне (залежно від обраного рецепта)
Інструкція
1
Рецепт 1: 1 стакан муки, півчашки солі, бажано більш дрібного помелу, а якщо досить велика, наприклад, морська, то її краще розчинити у воді, 1 столова ложка рослинної олії, але можна і замість додати крем, і тепла вода.
2
Рецепт 2: 300 грам борошна, 300 грам солі, 200 грам води і 1 столова ложка рослинної олії.
3
Рецепт 3: 1 столова ложка борошна, краще з горочкой, ложка солі, 1 столова ложка теплої води, і, буквально, кілька крапель теплої води.
4
Рецепт 4: 200 грам борошна пшеничного, 200 грам житнього борошна, 250 мл води, 200 грам солі і 2 столові ложки шпалерного клею (сухого). Клей додасть еластичність тесту, а підробкам міцність. Краще брати сухий шпалерний клей, перед замісом, його слід залити теплою водою.
5
Заміс тіста 1.- Потрібно добре перемішати муку і соль- Потім поступово і потроху додавати масло і воду, місити тісто потрібно доти, поки воно не буде еластичним, і не буде добре м'ятися в руках. Місити потрібно буде довго. Вода повинна бути не надто теплою і не дуже холодною. Якщо тісто виходить занадто м'яким, слід додавати борошно і сіль і вимішувати до однорідної консістенціі.- Після того, як ви повністю замісили тісто , його потрібно буде, хоча б на півгодини, покласти в холодильник.
6
Заміс тіста 2.- Змішати сіль і борошно в чашке.- Розвести шпалерний клей і влити його в тісто . Вимішувати його слід ретельно, так як потім, під час ліплення, воно буде рватися.
7
ХраненіеТакое тісто зберігається, досить, довго. Його слід помістити в целофановий пакет і покласти зберігатися в холодильник. В морозильник тісто не потрібно класти, так як воно затвердіє і при розморожуванні НЕ БУДЕ придатним для роботи. Якщо воно після холодильника розм'якшилося, то вам знову буде потрібно борошно і сіль, після чого вимішувати до однорідної консистенції.