Як вибрати кавоварку правильно.

У наш час кавомашини стають сучасною альтернативою більш простим кавоваркам. Коштують вони, звичайно ж, трохи дорожче, зате передбачають безліч найрізноманітніших функцій. Варити в них кава не тільки набагато зручніше, але і швидше, ніж в кавоварці.

На що слід звертати увагу при виборі кавомашини? Перед купівлею кавомашини вам слід визначитися, де ви її будете використовувати - вдома чи в офісі. Офісні кавомашини більш прості в пристрої, в той час як «домашні» моделі відрізняються безліччю специфічних функцій. Вони дозволяють варити десятки різновидів кави, причому з додаванням безлічі додаткових інгредієнтів, начебто вершків або ванілі. В свою чергу офісні кавомашини пристосовані для приготування великої кількості напою, якого повинно вистачити на декількох співробітників. А от обсяг виробництва кавових машин для дому як правило невеликий.

Щоб вибрати кавоварку правильно, визначитеся з її маркою

Кавові для дому випускають десятки фірм, в основному італійських і швейцарських. Але лідируючі позиції на ринку вже багато років поспіль займає продукція трьох марок - Gaggia, Saeco і Spidem. Тому вибирати вам доведеться, швидше за все, з модельного ряду саме цих виробників. Щоб вибрати кавоварку правильно, пам'ятайте, що моделі компанії Gaggia найкраще підходять для приготування кави методом еспрессо. Він заснований на пропущенні пароводяної суміші під певним тиском через сильно обсмажений мелену каву. За бажанням в нього можуть також додаватися вершки. В цілому кавомашини Gaggia - це прості і надійні апарати, які вірою і правдою прослужать вам багато лет.Кофемашіни фірм Spidem і Saeco відрізняються великою різноманітністю функцій і режимів приготування. Вони розраховані на значні обсяги приготування кави та найкраще підходять для заварювання капучіно і так званого «подвійного кави». Майже всі моделі цих виробників підходять для приготування ароматного напою як з цілісних зерен, так і з меленого порошку. Вони обладнуються спеціальним пристроєм, призначеним для збиванні молока або вершків при приготуванні капучіно.

Правильно вибрати кавоварку для офісу трохи простіше, ніж для будинку

Як вже зазначалося, кавомашини для офісу відрізняються великим об'ємом приготування кави. Саме цим критерієм і варто керуватися при їх виборі. Щоб правильно вибрати кавоварку для офісу, простежте, щоб вона була обладнана пристроєм для подачі гарячої води. Орієнтовний обсяг її виробництва повинен становити 8-10 літрів кави. Бажано, щоб офісна кофемашина була повністю автоматичною - в цьому випадку вона не буде вимагати участі співробітників в процесі приготування кави і тим самим відволікати їх від роботи.