Як зробити оригінальний подарунок.

Подарунки в житті людини - це невеликий шматочок щастя, який придумав він сам. І тому до його вибору варто поставитися з усією серйозністю. Варіантів для подарунка досить багато, тому, не знаючи уподобань людини, досить складно передбачити, що йому потрібно. Якщо ви підібрали подарунок , а людині він непотрібен або просто не сподобався, то можна підірвати його настрій на цілий свято.
Інструкція
1
Якщо людина любить книги, то вибір, звичайно, очевидний, але поспішати тут теж не варто. Тут потрібна вся ваша фантазія: відкиньте всі банальності. Вибрати для книголюба можна літературний щоденник, який ви зробите своїми руками. Вибрати красиву зошит, акуратно расчертить її на колонки і дати їм назви, наприклад: «Автор», «назва роману, повісті», «мої враження». Або вибрати йому набір красивих і оригінальних закладок. Ні, не тих, які коштують 5 рублів і зроблені з картону, а справжні, красиво оздоблені і зроблені з металу. Але все це буде лише невеликим додатком до цього подарунку. Вибираючи книгу, намагайтеся не купувати художню літературу, так як у людини може бути обмежений смак в цьому жанрі, краще знайти оригінальну енциклопедію, типу: «Чому у слона великий хобот, і ще 200 питань, на які вчені не дадуть відповіді».
2
Якщо іменинниця дівчина, то дарувати їй банальний набір гелів і шампунів, буде вкрай не естетично, так як вона може подумати, що такий подарунок означає певний натяк. Краще соригинальничать і подарувати їй книгу про моду і нові тенденції. Також можна подарувати французький набір для педикюру/манікюру. Можна також подарувати і речі, але не купувати в магазині, а замовити по каталогу - будьте впевнені, модниця це оцінить.
3
Якщо іменинник спортсмен (ка), то краще подарувати їм спортивний інвентар. Зійде будь-який м'яч як для футболу, так і для волейболу. Велосипедистам можна подарувати «Безпальцеве» рукавички. Тим, хто займається атлетикою, можна подарувати гантелі. Якщо дівчина захоплено займається танцями, то їй можна подарувати гетри. Також хорошим подарунком буде футболка з малюнком, пов'язаним зі спортом, і спортивний рюкзак.
4
Можна також подарувати фотографію. Фотосалонів, слава Богу, предостатньо і їхні послуги досить цікаві й оригінальні. Можна зробити друк фото іменинника на гуртку, на футболці.
5
При виборі подарунка не забудьте, що є такі люди, які нічого не хочуть. Тут вже ви вільні самі вибирати подарунок . Можна подарувати хороший DVD диск з новим фільмом. Можна замовити через інтернет оригінально зроблену флешку, купити квитки в кіно на хіт сезону - увімкніть фантазію!
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=8kY0zhHyRIg