Як здати взуття в магазин.

Напевно, у кожної людини хоч раз бувало таке: ви приходите в магазин з бажанням купити взуття, довго приміряєте, нарешті, знаходите потрібне. Повертаєтеся додому щасливим володарем обновки, і раптом розумієте, що ця взуття вам не личить, тисне або незручна. Чи можна повернути її в магазин ?
Інструкція
1
Звичайно, можна і навіть потрібно. Благо, законодавство дає на це цілих 14 днів. Тільки в цьому випадку є невеликі застереження. У вас повинен бути з собою чек або свідок, який може підтвердити, що взуття ви купили саме в цьому магазин е. Також цілим і неушкодженим повинен бути гарантійний талон. І останнє - взуття повинна бути чистою і виглядати неношені - в іншому випадку продавець на цілком законних підставах її не прийме, адже товарний вигляд не збережено.
2
Якщо всі ці умови у вас дотримані, а продавець не поспішає повернути вам гроші, повідомте йому, що будете на нього скаржитися в службу Захисту прав споживачів. Найчастіше після таких слів продавець віддає гроші. Але варто відразу застерегти тих людей, які збираються використовувати цей прийом в будь-якому магазин е: на деякі товари дане правило не поширюється. Навіть при відмінному товарному вигляді і наявності всіх чеків у вас не приймуть назад ліки, постільну і натільну білизну, ковдри, подушки та інші «предмети індивідуального користування». Повний список таких товарів можна подивитися в «Законі про права споживачів».
3
Також є можливість здати взуття назад при виявленні дефекту. В цьому випадку продавець проведе експертизу. В ході неї з'ясують, чи був дефект викликаний неправильним виготовленням взуття на заводі або ж він виник унаслідок того, що ви неправильно доглядали за взуття ю. У разі якщо винен виробник, він зобов'язаний буде повернути вам гроші або запропонувати заміну. Якщо ж винуватим опинитеся ви, то вам доведеться відшкодувати продавцю вартість експертизи. Втім, її рішення можна оскаржити в суді.
Покупка взуття - процедура дуже педантична. Адже інший раз буває так, що в магазині примірка пройшла вдало, а вдома вам починає жати будь-якої черевик, або виявляється, що колодка зовсім незручна. Як бути в цьому випадку? Багато терплять муки і продовжують носити незручне взуття через почуття помилкового сорому, яке не дозволяє їм здати її назад. Насправді повертати незручне взуття можна і потрібно.
Інструкція
1
Закон на боці споживача. Згідно «Закону про права споживача», ви можете повернути взуття протягом 14 днів з моменту покупки. Вимагайте повернення грошей, посилаючись на цей закон. Знання власних прав і обов'язків виручає у багатьох ситуаціях. Якщо продавець навідріз відмовляється брати назад взуття, зверніться до його начальству, письмово оформивши скаргу. Якщо це не допомогло, зверніться в службу Захисту прав споживачів, також письмово оформивши заяву і приклавши всі необхідні документи.
2
Чистота - запорука повернення. При зверненні в магазин з проханням заміни товару або повернення грошей перевірте ще раз, щоб на взутті або упаковці не було слідів бруду, збережені були всі чеки і талони. В іншому випадку продавець має право відмовити вам через неналежне товарного вигляду.
3
Чек чеку ворожнечу. Найчастіше при покупці вам дають касові або товарні чеки. Якщо ж з якоїсь причини вам такий документ не видали, не йдіть з магазину, поки його не отримаєте. Вимагайте вибити вам чек. Якщо зламався касовий апарат, вимагайте, що продавець виписав вам гарантійний чек від руки, вказавши там назва магазину, його реквізити, модель вашого взуття, суму до оплати, свої ініціали та розпис. Так ви убезпечите себе від можливих непорозумінь.
4
Паперовий повік. Найчастіше можна бачити, як вийшовши з магазину, покупець залишає виданий йому чек в найближчому сміттєвому відрі. Ніколи так не робіть. Завжди зберігайте всі чеки, будь-які гарантійні талони та інші документи протягом строку, коли ви можете в будь-який день здати взуття назад. При здачі товару назад, приводите вагомі причини повернення, а також оформляйте претензію письмово, приклавши всі необхідні документи (чеки, талони, гарантії).