Як зробити родовід для кішок.

Родовід - це той документ, який підтверджує її походження та належність до того клубу, який її видавав. Отримати родовід можна, коли вашому кошеняті виповниться рік, але краще зробити це раніше. Якщо ви плануєте займатися розведенням кошенят, то родовід вам просто необхідна. Навіть якщо ви не плануєте зробити зі свого вихованця чемпіона, все одно задумайтеся про родовід, адже в один прекрасний момент все може помінятися.
Інструкція
1
Якщо ви купували кошеняти не в клубі, а у заводчиця з документами, то вам повинні були видати метрику, на підставі якої і складається родовід. В ній обов'язково зазначаються контактні дані клубу і голови, зателефонувавши до якого, ви зможете домовитися про оформлення родоводу. Оформлення платне. Вартість його становить близько 500 або 700 рублів. Родовід можна оформити тільки в тому клубі, де була зареєстрована матір кішки, а також де була видана метрика.
2
Родовід оформляється на підставі племінних книг, які ведуться в кожній організації і в кожному клубі. Родовід повинна бути інформативною, і містити інформацію до 3го коліна (про бабусь, дідусів).
Зверніть увагу
Якщо з якихось причин, ваш вихованець не має дитячої картки, на підставі якої видається родовід, а вам цей документ дуже хочеться отримати, вихід є. Відвідайте 3-4 виставки з вашим вихованцем, на яких експерти напишуть опис вашої кішки з відмітками відповідності породи. Якщо ваш улюбленець задовольняє стандартам, то в будь-якому клубі вам видадуть первинну родовід.
Корисна порада
Що має бути в родоводу? 1.Емблема клубу. 2. Назва клубу та контактні дані. 3. ПІБ голови клубу і заводчика. 4. Реєстраційний номер родоводу. 5. Дані про кішку: кличка кішки, порода, забарвлення, EMS-код, дата народження, стать. 6. Дані про предків, включаючи титули, породи і клички. 7. Дата видачі родоводу.
Родовід - це документ, який засвідчує походження кішки і її породу. Якщо ви придбали породистого кошеняти і плануєте брати участь з ним у виставках, оформлення родоводу обов'язково. Як це зробити?
Інструкція
1
Якщо ви купуєте кошеня в розпліднику, переконайтеся, що на нього заведений документ - метрика, в якій міститься інформація про породу, батьках і датою народження. Родовід видається тільки на її підставі.
2
Після закінчення півроку зверніться, в той клуб, в якому складається мати-кішка. Буде проведена актіровкі кошеня і якщо він відповідає всім стандартам породи, на нього буде заведена родовід. Зазвичай в цьому документі вказуються такі дані: емблема клубу і його назва, адреса та контактні телефони клубу, номер родоводу і інформація про сам тваринному: дата народження, кличка, порода, забарвлення і підлогу. Повною родоводу вказують дані про матір і її предків до третього коліна, вписуються їх досягнення і титули. Також обов'язково вноситься інформація про батька і його походження, а також дата видачі родоводу. Такий документ дає право на участь у виставках і племінне розведення. Дані про предків збираються з реєстраційних книг клубу.
3
Якщо ви впевнені, що кошеня породисте і хочете завести на нього родовід, але нічого не знаєте про його походження, ви можете принести тварину на експертизу. Якщо експерт встановить, що всі характеристики (окрас, прикус та інше) відповідають нормам породи, то кішка отримає родовід, проте в графі «батьки» буде напис: «Походження невідомо». В цьому випадку кішка може стати родоначальником власної лінії. Такі тварини допускаються до експериментального розведенню.
4
Родословную починайте оформляти, коли тварина ще не досягло віку одного року. Після цього зробити потрібні документи буде важче. При оформленні родоводу від вас можуть зажадати ще і ветеринарний паспорт, який можна зробити в будь-якій державній ветклинике.
5
Навіть якщо ви не збираєтеся брати участь у виставках, при покупці кошеняти обов'язково вимагайте документи. Ваші плани можуть змінитися, але якщо час буде упущено, ваш улюбленець назавжди залишиться без призів і медалей.