Як розповісти про себе коротко. розповісти про себе оригінально.

Важливо вміти розповісти про собі за допомогою декількох фраз. Причому розповідь повинна відрізнятися від подібних розповідей інших людей. Можна влаштувати спільну гру, щоб зрозуміти ефективність вашої розповіді. Цей навик стане в нагоді при телефонній співбесіді, при знайомстві на семінарах, в інших ситуаціях, де треба залишити про собі незабутнє враження. Щоб домогтися такого ефекту, слід заздалегідь підготуватися.
Інструкція
1
Напишіть 30 пропозицій про собі в минулому. Пропозиції повинні бути короткими і конкретними. Опишіть, чого ви домоглися. Згадайте досягнення в різних життєвих сферах - у навчанні, спорті, лідерстві. Запишіть, якими механізмами володієте, книги яких тематик прочитали, які іноземні мови вивчили. Додайте фрази про те, яким ви були за характером в дитинстві, юності. Згадайте, що ви цінували, які ставили перед собою мети.
2
Напишіть 30 пропозицій про собі в сьогоденні. Сформулюйте ваші нинішні цілі, мрії, властивості характеру. Намагайтеся поглянути на себе з боку.
3
Напишіть 30 пропозицій про собі в майбутньому. Уявіть, що ви вже там. Опишіть, як ви себе будете почувати, які нові цілі ставити.
4
Роздрукуйте всі пропозиції на принтері. Має вийти 90 або більше пропозицій, надрукованих один під одним.
5
Розріжте список на смужки. На кожній смужці паперу повинно знаходитися тільки одна пропозиція.
6
Перемішайте смужки. Нехай змішається минуле, сьогодення і майбутнє.
7
Розкладіть смужки на 3 групи. Назвіть ці групи "Дуже важливо", "Загальна інформація", "Можна забути".
8
Чи не викидайте жодної пропозиції, збережіть їх на майбутнє. Залежно від мети розповіді про собі , вам колись захочеться розкласти пропозиції по групам інакше. Щось виявиться важливим, а щось можна буде відкласти як несуттєве.
9
Розкажіть про собі , використовуючи групу "Дуже важливо". Якщо в цій групі виявилося занадто багато пропозицій, виберіть найголовніші. Добре відрепетируйте ваш розповідь.
Зверніть увагу
У кожної людини є сильні і слабкі сторони. Якщо ви схильні до самокритики, залиште її для особистої роботи над собою. Коли ж готуєте розповідь про себе, зробіть акцент на сильних сторонах.
Корисна порада
Запишіть готове оповідання в блокнот і відкладіть тижні на 2-3. За цей час ви забудете його, а потім прочитаєте "свіжим поглядом".