Як зробити годівницю для птахів з дерева. Годівниця для птахів своїми руками з дерева.

В зимовий період і ранньою весною птахам дуже бракує підгодівлі. І вони дуже часто гинуть від цього. Ви можете допомогти пернатим, побудувавши годівницю своїми руками. Адже одна годівниця може врятувати кілька сотень птахів.
Інструкція
1
Годівницю можна зробити з будь-якого підручного матеріалу, але найміцнішою буде вона з дерева . Конструкція не пошкодиться від сирої погоди, і в неї не пробереться кішка. А повісити її зможете на будь-якому дереві у себе в саду або на балконі, вона служитиме захистом для їжі від дощу, вітру і снігу. Таким чином, ви завжди зможете спостерігати за птахам і, це дуже цікаво буде вам і вашій дитині. Тим більше у годівниці можна побачити рідкісних птахів і поспостерігати за їх поведінкою.
2
Висота і ширина може бути різною. Все залежить від того як багато у вас матеріалу. Інструменти візьміть самі звичайні, які є в кожному будинку: молоток, пила і цвяхи. Для початку до брусків прибийте підлогу. З боків прибийте фанеру, вийде невеликий ящичок (одну сторону залиште без фанери). А до стовпчиків потім прикріпіть дах. Розміри даху повинні бути більше, ніж розміри самої годівниці. Адже вона є важливим елементом.
3
Ви також завжди можете проявити свою фантазію і зробити годівницю у вигляді котеджу, ротонди, вуличного ліхтарика, російської хати, дамської сумочки або хатинки на курячих ніжках. Це в будь-якому випадку стане справжньою прикрасою вашого балкона, саду або дачної ділянки. А щоб ваші вироби були гарніше, скористайтеся фарбами та лаками.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=AbQ0SYrRCek
Птахи - дуже незалежні створення, і приручити дику птицю неможливо. Але доглядати за пернатими друзями цілком реально: варто тільки розмістити в зручному місці годівницю і приносити туди зернятка або хліб.
Вам знадобиться
  • Годівницю можна побудувати из
  • -дерева;
  • -пакетов-тетрапаков;
  • -пластиковой пляшки.
  • Для закріплення годівниці на дереві потрібно тонка міцна мотузка.
Інструкція
1
Для того, щоб зробити годівницю, візьміть пластикову пляшку об'ємом від 1,5 літрів. Закрутіть горлечко кришкою. Толстой голкою проколіть горло пляшки в двох місцях і протягніть через отвори міцну нитку або тонку мотузку. Залиште вільними кінці мотузки, 30-5-см.в нижній частині вертикально розташованої пляшки виріжте «віконце» розміром з долоню. Заклейте його краю скотчем, щоб птахи не поранилися об гострий пластик. Не викидайте зайвий пластик, а накрийте їм дно пляшки в внутрішньої сторони. Справа в тому, що зерна в годівниці скупчуватимуться в «ямочках» на дні і стануть недоступними для великих птахів. Клювати їжу з плоского дна пернатим буде набагато простіше. Віднесіть годівницю в парк і прив'яжіть нитки до товстої гілці дерева. Насипте їжі на плоске дно пляшки.
2
Годівницю можна зробити і з інших матеріалів. Візьміть паперовий пакет з-під молока або соку (тетрапак). Верхня її частина має бути герметично закрита, тому використовуйте пакети з шийкою і кришкою. У нижній частині пакета, залишаючи 2 см від дна, виріжте віконце розміром з долоню. Таких «входів» в годівницю в паперовому пакеті можна зробити два: так більше птахів одночасно зможуть клювати ваше частування.
3
Можна зробити і дерев'яну годівницю. Візьміть дві однакових дерев'яних дощечки: міцних, але тонких і легких. Замість дерева можна використовувати листи текстоліту або товстий пластик. Просвердлите дрилем 4 дірки в кутах кожного аркуша, відступаючи від краю 3 см. Візьміть мотузку і вставте її в дірки. Зауважте міцні вузли під кожним отвором: вони будуть тримати дно годівниці. Ці ж мотузки вставте в отвори другого листа, попередньо зав'язавши вузли на мотузках на відстані 20 см від нижнього листа. Одягніть на вузли «дах» годівниці і знову закріпіть матеріал вузлами. Слідкуйте, щоб у вас залишилися кінці мотузки довжиною приблизно 15 см. Ці кінці прив'яжіть до дерева, на якому хочете розмістити кормушку.Імейте на увазі, що такий будиночок для птахів нестійкий, у вітряну погоду їжа з нього може відлітати.