Як вибрати синтезатор для занять музикою.

До цих пір багато людей абсолютно все клавішні синтезатори продовжують називати «Ямаха». Ця традиція бере свій початок ще в 80-х роках минулого століття, коли радянські музиканти могли придбати синтезатор лише однієї марки - YAMAHA.

Ця назва незабаром перейшло на всі клавішні синтезатори, незалежно від компанії-виробника. А їх, до слова, в даний час налічується кілька десятків. Однак найвідомішими, крім легендарної YAMAHA, вважаються інструменти, що випускаються фірмами Korg і Roland.

Вибираючи синтезатор, орієнтуйтеся на його цільове призначення

Щоб правильно вибрати синтезатор, покупцеві необхідно знати, для чого він його, власне кажучи, набуває. Якщо синтезатор потрібен для аматорських занять музикою, то немає ніякого сенсу купувати багатофункціональні і дорогі моделі, призначені для професійних музикантів. Якщо ж, навпаки, клавішний синтезатор цілеспрямовано набувається для професійних виступів і концертів, то особливу увагу потрібно приділяти якості його звучання і багатству функціональної «начинки».

Щоб правильно вибрати синтезатор для дитини, вивчіть всі можливості моделі

Отже, якщо синтезатор вам необхідний для аматорських занять музикою або для навчання дитини у музичній школі, вибирайте моделі вартістю до 300 у.о. Вибір моделей в даному ціновому діапазоні більш ніж гідний. За великим рахунком, якість звучання у всіх моделей цієї категорії приблизно однакове. Знавці-музиканти стверджують, що воно характеризується специфічним «пластмасовим» звуком, але для любителів це не має практично ніякого значення. Бажано, щоб синтезатор був обладнаний автоакомпанементом; наявність будь-яких інших функцій в ньому другорядне.

Вибрати синтезатор правильно допоможуть консультанти музичних салонів

Вартість професійних клавішних синтезаторів починається приблизно від 500 у.о. Однак за ці гроші можна придбати лише модель з набором базових функцій і з досить посереднім, з точки зору професіоналів, звучанням. По-справжньому висококласні інструменти коштують від 1000 у.о. і более.Чтоби вибрати синтезатор правильно, обов'язково проконсультуйтеся у менеджерів музичного салону. Уточніть, чи можна підключати обрану вами модель до персонального комп'ютера, чи входить в її комплект компакт-диск з необхідними для настройки програмами. Зрозуміло, що професійна модель синтезатора обов'язково повинна включати функцію автоаккомпанемента. Якщо синтезатор містить всі вищеперелічені функції, його можна сміливо купувати.