Як зробити фото на диску.

Кожен з нас хоча б раз у своєму житті записував на компакт-диск (у простолюдді - "болванка") фільми, музику, корисний софт, або фотографії . Сучасні технології дозволяють перетворювати нудні сірі диски в дуже цікаві екземпляри. Причому без особливих труднощів.
Вам знадобиться
  • Що Пише DVD-привід з поміткою Label Flash, або з функцією LightScribe. DVD-болванка зі спеціальним шаром.
  • Програма Nero 7-й версії і вище.
Інструкція
1
На жаль, сучасні DVD-приводи нездатні марнувати кольорові зображення на поверхні дисків. У зв'язку з цим насамперед потрібно відкрити ваше зображення в графічному редакторі і прибрати цветность.Інимі словами - зробити малюнок монохромним. Далі потрібно задати необхідний розмір зображенню Зазвичай це 12 на 12 сантиметрів. Іноді - трохи більше. Краще зробити кілька варіантів і перевірити кожен.
2
Слідом запускаємо Nero. В меню нашої програми вибираємо в доповненнях "Створити і надрукувати етикетку діскаLabelFlash". Вставляємо зображення і встановлюємо в настройках параметр "кращу якість", щоб наш малюнок не виглядав на диску паззлом з пікселів.
3
Звичайно ж не варто забувати про те, що диск в приводі повинен розташовуватися вгору ногами. І якщо в вашемізображеніі вам все подобається, можна сміливо натискати на "Прожиг". Процес цей не дуже швидкий, проте результатом ви залишитеся задоволені.
Зверніть увагу
Якщо необхідно кольорове зображення на поверхні диска, то краще звернутися в фотосалон. Їх струменеві принтери зроблять все по вищому розряду.
Корисна порада
Краще купувати DVD-болванки фірми Fujitsu.