Як написати макрос. макрос для однотипних змін у документах.

Для перетворення даних в Excel, переформатування таблиць в Word або внесення великої кількості однотипних змін до слайдах Power Point можна скористатися спеціальними програмами, званими макросами . Для створення таких програм можна скористатися мовою програмування Microsoft Visual Basic for Applications (VBA) або просто записати послідовність виконуваних дій. Розглянемо другий варіант, який не потребує знання мови VBA.
Інструкція
1
Нехай стоїть завдання відформатувати безліч таблиць в документі Word. В меню «Сервис» виберіть пункт «Макрос» і натисніть кнопку «Почати запис».
2
У вікні, введіть ім'я створюваного макросу, комбінацію клавіш для швидкого запуску, місце на диску, куди макрос необхідно зберегти і коментарі, які описують роботу макросу.
3
Після натискання кнопки OK з'явиться панель з кнопками - «Стоп» і «Пауза». Виконайте необхідне форматування однієї з таблиць, наприклад, можна задати ширину в 50% від ширини сторінки або змінити стиль меж таблиці. Після того як всі зміни в таблицю будуть внесені натисніть кнопку «Зупинити запис».
4
Тепер виділіть будь-яку таблицю в документі і запустіть макрос, вся послідовність дій пророблених з першою таблицею, буде повторена.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=lWV8Odm850k
Корисна порада
Для запуску макросу без відповідної панелі можна скористатися меню. В меню «Сервис» виберіть пункт «Макрос», потім «Макроси». Виберіть макрос і натисніть кнопку "Виконати".