Як перевірити, чи є запах з рота.

З цього приводу комплексує досить багато людей. Деякі навіть припиняють спілкуватися із собі подібними і замикаються. А все від однієї єдиної фрази "у тебе пахне з рота ". Тут ми не дамо панацеї позбавлення від цього запаху. Кожен - індивідуальний. У когось проблеми з порожниною рота , а у кого-то - з шлунком. Ми розповімо про те, як дізнатися, чи є шкідливий і неприємний запах. І як можна вирішити цю проблему.
Інструкція
1
Якщо ви знаходитесь вдома, то підійдіть до дзеркала і покажіть собі язик. Білий наліт на ньому означає, що запах безумовно є. Більш того, у міру наближення до вечора, він посилюватиметься. Розчин марганцівки вам на допомогу. Вона вбиває всі запахи. Можна почистити зуби і язик. Існують також спеціальні щітки з м'якою подушечкою для чищення язика.
2
Ще один спосіб тісно пов'язаний з вашою рукою. Понюхайте свою долоню і запам'ятайте, як вона пахне. Потім дихніть на неї, або поцілуйте. Можете просто лизнути, тут же принюхайтесь. Саме так і пахне в даний момент з вашого рота . Врятує освіжувач порожнини рота , який в магазинах коштує менше сорока рублів.
3
Якщо ваші родичі або друзі не особливо бридливі, то вони допоможуть найвірнішим способом. Просто дихніть в їх сторону. Брехати вони не стануть, лестити теж. Ну а коли друзів немає поруч, допоможе звичайна зубна нитка. Проведіть нею між зубами і понюхайте. Запах нитки дорівнює запаху з порожнини вашого рота .
Зверніть увагу
У разі якщо з зубами все в порядку, а запах присутній, зверніться до лікаря-фахівця по шлунково-кишковому тракту. Ці проблеми куди серйозніше зубних.
Корисна порада
Якщо запах дуже сильний, то краще кинути палити. Особливо, якщо за службовим обов'язком ви часто спілкуєтеся з людьми. Чищення зубів два рази в день і полоскання після прийому їжі - вірні рішення. Головне - не закидати цю справу.
За певних обставин може з'явитися неприємний запах з рота. До них можна віднести наявність бактерій в ротовій порожнині, погану очистку тих областей, де вони можуть скупчуватися, проблеми з печінкою, недоліковані захворювання та багато іншого. З'ясувати самостійно, чи є подібний запах особисто у вас, досить важко. Тому деякі люди звертаються з проханням до близьких друзів або родичів. Якщо запах все-таки є, то потрібно вжити необхідних заходів для його усунення.
Інструкція
1
До речі, допомогти вам може також і лікар-стоматолог. Сходіть до нього на прийом, він зробить огляд і скаже вам, чи дійсно у вас є неприємний запах з рота, порадить, як від нього можна позбутися. Варто відзначити, що найчастіше причиною несвіжого дихання можуть стати хвороби зубів, ясен і дихальних шляхів. Наприклад, якщо пацієнт "пустив на самоплив" таке захворювання, як пародонтоз, то можна майже зі стовідсотковою впевненістю стверджувати, що у нього несвіже дихання. В такому випадку це буде пов'язано з появою великої кількості бактерій і продуктів їх життєдіяльності, поступово накопичуються в так званих пародонтальних кишенях.
2
Тепер варто розповісти трохи про хвороби дихальних органів. Нерідко вони теж стають причиною появи запаху з рота. Вся справа в вступників в ротову порожнину з носової різних слизових виділень, а також у пересиханні рота. Подібні явища можна спостерігати при синуситах. Лікування в таких випадках повинно відбуватися противоаллергическими препаратами.
3
Специфічний запах може спостерігатися ще й у курців. Викликається він смолою, нікотином та іншими складовими, що містяться в сигаретному димі. Опади можуть накопичуватися на зубах курця, на його м'яких тканинах ротової області. Метод лікування очевидний: для позбавлення від запаху знадобиться кинути цю шкідливу звичку.
4
Не виключено поява несвіжого дихання при захворюваннях внутрішніх органів (як вже було сказано, при хворобах шлунково-кишкового тракту і печінки). І якщо у вас є хоч якесь із них, зверніться до лікаря-терапевта, він призначить вам терапію і випише необхідні препарати.
5
Для усунення неприємного запаху, а також для профілактики його появи рекомендується регулярно доглядати за своїми зубами і ротовою областю, видаляти зубний камінь. Допомогти можуть і народні рецепти. Ось один з них: візьміть ромашку, перцеву м'яту або шавлія (все це можна придбати в аптеці), яке-небудь ефірне масло (теж перечное або масло шавлії) і заваріть інгредієнти склянкою гарячої води. Остудіть відвар і полощіть ним рот вранці і ввечері.
Зверніть увагу
Краще попередити появу неприємного запаху, ніж потім його лікувати. Так що займіться профілактикою, і вам не доведеться дізнаватися у оточуючих, чи приємно з вами розмовляти.