Як з'єднати два відеофайлу.

Іноді з'являється необхідність з'єднати один з одним кілька відео файлів, наприклад, скачаний фільм, виявляється розбитим на декілька частин або потрібно створити ролик, використовуючи при цьому безліч фрагментів. Для з'єднання відео файлів використовуються спеціальні програми - відеоредактори, розглянемо роботу з однією з таких програм - VirtualDub.
Інструкція
1
Щоб з'єднати кілька відео файлів за допомогою програми VirtualDub, необхідно, щоб файли мали однаковий fps, тобто однакову кількість кадрів в секунду, якщо це не так, то для початку цей показник потрібно вирівняти в усіх файлах.Пусть мається декілька файлів з однаковими fps, наприклад, отримані при захопленні відео.
2
Запустіть програму VirtualDub і відкрийте в ній перший з файлів, які потрібно об'єднати, з цього файлу починатиметься ролик.
3
В меню File виберіть пункт Append AVI segment, у вікні, виберіть наступний файл, він буде приєднаний в кінець попереднього. Приєднаєте, таким чином, всі фрагменти майбутнього ролика, дотримуючись при цьому необхідну послідовність.
4
В меню File виберіть пункт Save as AVI і збережіть отриманий ролик.