Як покращити англійську мову.

Англійська давно став неофіційним загальним мовою для всіх жителів нашої планети. Якщо ви хочете отримати гарну роботу - необхідно його знати. Якщо хочете подорожувати - він теж згодиться. Та й просто знання англійської відкриває великі можливості для отримання інформації з самих різних джерел, недоступних російською. Тому не дивно, що перед багатьма рано чи пізно постає питання - як покращити свою англійську?
Вам знадобиться
  • 1. Книги на англійській мові.
  • 2. Фільми англійською мовою.
  • 3. Веб-камера.
Інструкція
1
Головним у вивченні іноземної мови є занурення в мовне середовище. Знайдіть свої улюблені книжки англійською та перечитайте їх. Так ви зможете поповнити свій словниковий запас і поліпшити знання побудови речень.
2
Важливий аспект - сприйняття іноземної мови на слух. Почніть дивитися закордонні фільми англійською мовою. Для початку використовуйте російські субтитри, а потім перейдіть на англійські. Так само слухайте музику і передачі по радіо англійською.
3
Для поліпшення англійської необхідне спілкування з носіями мови. Для цього знайдіть собі закордонних знайомих і почніть з ними переписку в різних чат-сервісах, наприклад ICQ. Завдяки цьому ви зможете спілкуватися на повсякденні теми з іноземцями і дізнаєтеся різні сленгові вислови й скорочення, опис яких не знайдеш в звичайних словниках і підручниках.
4
Коли ви відчуєте себе готовим, варто перейти до відео-спілкування. В інтернеті існує безліч ресурсів і програм, за допомогою яких ви можете спілкуватися з іноземцями через веб-камеру. Одним з найпопулярніших є "Skype". Спілкуючись через відео-чат простіше розуміти співрозмовника, до того ж ви напевно знайдете собі нових друзів з інших країн.
Зверніть увагу
Іноді організувати самонавчання досить складно. Тоді вам слід записатися на спеціальні курси з вивчення англійської.
Корисна порада
Успіх будь-якого навчання завжди залежить від вашого бажання. Якщо ви візьметеся за поліпшення англійської мови з ентузіазмом, у вас напевно все вийде.