Як зробити гідравлічний прес.

Можливості сучасної техніки вважаються майже необмеженими, за допомогою науки ми здатні виконувати неймовірної складності роботу і будувати фундаментальні споруди, які заворожують і дивують багатьох людей. Особливо науково-технічний прогрес сприяє розвитку й удосконаленню техніки, тим самим значно спрощуючи будова, роблячи її доступнішою не тільки для кваліфікованих професіоналів, а й для широкого кола людей.
Вам знадобиться
  • гідроциліндри, металева станина і каркас, електродвигун, гідравлічний насос, рубильник, електропроводи, рукав високого тиску, монометра
Інструкція
1
Розрахуйте технічні характеристики, проведіть попередні розрахунки розмірів майбутніх гідроциліндрів, виберіть якісну і перевірену схему для зборки преса .Саме наука допомагає нам в повсякденному житті, тепер не треба бути освіченим інженером, щоб зібрати якусь -нибудь технічну машину чи верстат своїми руками. Це можна зробити за допомогою лише незначних підказок, визначених креслень, необхідних деталей, які в наш час знайти не складає труднощів, і фінансового ресурсу. Тим більше така техніка завжди знадобиться як на роботі, так і в домашньому господарстві.
2
Перевірте розрахунки і змонтуйте каркас преса . Він повинен бути досить міцним, щоб витримати потужну конструкцію. Гідравлічний прес - дуже необхідна річ. Він дозволяє виконувати неймовірної сили роботу, використовуючи звичайні фізичні закони, які ми вивчали в школі. Конструкція верстата є не дуже складною, в її основу покладено два сполучені циліндра різного розміру з поршнями, які взаємодіють за законами гідростатики.
3
Зробіть вушка для двох циліндрів, камеру і здавлюючу плитку. Виготовте двері, через які і виходитиме майбутній брикет. Обладнайте верстат виштовхувачем брикетів та спеціальної обв'язкою. Коли каркас буде змонтований, змонтуйте основне обладнання - двигун і гідравлічний насос, попередньо розрахувавши його потужність, а також електричний ланцюг.
Зверніть увагу
Обов'язково встановіть захисний екран. При роботі з гідравлічним пресом слід дотримуватися техніки безпеки, щоб уникнути нещасних випадків.
Корисна порада
Слід використовувати нізкозастивающее, маловязкое масло для заливки в гідроциліндри.