Як відновити архів.

Дуже часто після скачування архіву з мережі Internet його не вдається розпакувати, при цьому видається повідомлення про те, що архів пошкоджений. Відбувається це в основному через - за помилки CRT, що виникає при передачі даних. Щоб архів можна було відновити, необхідно при його створенні додати інформацію для відновлення.
Інструкція
1
Якщо архів створюється програмою WinRAR, то необхідно встановити галочку «Додати інформацію для відновлення", вона знаходиться в розділі «Параметри архіву ції» основного вікна програми.
2
Якщо після створення архіву і, наприклад, передачі його через Internet, розпакувати його не вдається, то натисніть кнопку "Виправити" у вікні програми WinRAR. Якщо цієї кнопки не видно, то в контекстному меню панелі інструментів виберіть пункт «Вибрати кнопки ...», у вікні, встановіть відповідну галочку.
3
У вікні відновлення вкажіть шлях для розпакування архіву , також вкажіть тип архіву (rar або zip). Натисніть кнопку OK, якщо архів занадто великий, то на його розпакування може знадобитися час, в цьому випадку процес можна запустити у фоновому режимі, натиснувши кнопку "Фоновий режим».
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=uLxXNLPA6-c