Як зробити подарунок татові своїми руками. Подарунок татові на день народження своїми руками.

Всі ми в душі діти. А чоловіки так і зовсім. Всі діти люблять отримувати подарунки. А якщо подарунок від власної дитини, та ще й зроблений своїми руками - про більше і мріяти не можна. Варіантів того, що можна зробити, досить багато. Все залежить від віку та схильності дитини до рукоділля.
Вам знадобиться
  • Кольоровий папір, клей, пластилін, ножиці, нитки для в'язання, спиці або гачок
Інструкція
1
Зовсім маленькі дітки можуть «подарувати» татові відбиток або зліпок своїх ручок. Такий подарунок буде довго нагадувати про свято. Якщо дитині ще тільки близько двох-трьох років, можна зробити красиву об'ємну листівку. Складіть щільний аркуш паперу навпіл, намалюйте олівцем з лицьового боку малюнок, який ваша дитина буде прикрашати для тата. У цьому вам допоможе кольоровий папір.
2
Нарвіть папір на маленькі шматочки і скатуйте разом з дитиною в кульки. Потім кульки приклеюйте на клей-олівець, прикрашаючи малюнок. Цей подарунок не тільки буде яскравим і незвичайним, така діяльність відмінно розвиває дрібну моторику дитини. Схожу листівку можна зробити, обліпивши рисунок пластиліном.
3
Більш дорослі діти можуть виконувати своїми руками більш хитромудрі подарунки. Наприклад, дочка може зв'язати чохол на кружку. Для цього наберіть кількість петель, що збігається з висотою гуртки. Зв'яжіть смужку довжиною з окружність, зшийте в коло. І чохол готовий - з такою кухлем тато не обпечеться окропом.
4
Папа також оцінить і творчі подарунки, адже в них можна вкласти всю душу, а це не менш цінно. Напишіть вірш для тата. Якщо з поезією вам звертатися складно, складете з дитиною історію, в якій тато буде головним героєм і обов'язково переможе кого-небудь злого в кінці казки. Напишіть цю історію на листку паперу і прикрасьте вирізками з журналів або просто аплікацією з кольорового паперу.
5
Який би подарунок ви не піднесли своєму татові або чоловіку від дитини, він буде зберігатися довгі роки на почесному місці і викликати приємні емоції в душі іменинника. Адже головне - це любов і увагу, з яким ви його зробите.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=u63DCV2guPg