Як зберегти тепло.

Оплата за опалення істотно зменшує сімейний бюджет. Щоб заощадити, тепло в квартирі слід зберігати. Для цього існує кілька способів. Економія раціональна тільки в тому випадку, якщо ви опалюєте житло самі або стоять лічильники тепло виття енергії.
Вам знадобиться
  • -Пароізоляційні матеріали
  • -теплоізоляціонние матеріали
  • -утепляющіе матеріали для вікон
  • -лічильники теплової енергії
  • -терморегулятор
Інструкція
1
Щоб зберегти тепло в квартирі потрібно утеплити всі стіни, вікна та двері. Без утеплення житла заощадити не вдасться.
2
Для утеплення стін слід використовувати сучасні штучні утеплювачі, які стоять в межах розумного і володіють чудовими тепло сберегающими властивостями.
3
Найбільш відповідний вид утеплення - це утеплення зовнішніх стін. При ретельному утепленні зовнішніх стін внутрішнє утеплення виробляти немає необхідності.
4
Обтягніть все зовнішні стіни тепло ізоляційними матеріалами і поверх них зробіть додаткову утепляющую обробку, до якої відноситься штукатурка або обкладиваніе житла цеглою або піноблоками, призначеними для утеплювальних робіт. Такий варіант підходить тільки для утеплення приватної садиби.
5
Якщо ви проживаєте в багатоквартирному будинку, зовнішнє утеплення стін виробляти не можна. Для квартир найбільш прийнятним варіантом є внутрішнє утеплення.
6
Для внутрішнього утеплення використовують пароізоляційні матеріали, а поверх них закріплюються тепло ізоляційні матеріали. На все це прикручується гіпсокартон або виробляється латання стін.
7
Додатково потрібно провести утеплення вікон. Для цього слід затикати всі щілини і заклеїти спеціальною стрічкою. В деяких випадках раціонально поміняти вікна на нові або зняти рами і провести утеплення стін під підвіконнями і по краях і верху рам. Там часто бувають порожнечі, які при утепленні просто рам усунути неможливо.
8
У приватному будинку утеплювати також потрібно підвальне і горищне приміщення. Це дозволить значно заощадити на опаленні.
9
На опалювальних приладах слід встановити терморегулятори і встановлювати їх на більш низький температурний режим, коли ви відсутні, а також знижувати температуру нагрівання опалювальної системи на ніч і в місцях приготування їжі, так як там йде додатковий нагрів за рахунок працюючої плити.
10
Утеплити потрібно не тільки вікна, стіни, підвал і горище, а й вхідні двері. В деяких випадках на двері встановлюються тепло ші завіси.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=coe8NUnk9V8