Як проколоти самому собі пупок. Як самостійно проколоти пупок.

Якщо ви володарка плоского сексуального животика, у вас в гардеробі є короткі топіки, але немає коштів на оплату пірсингу в салоні, ви можете проколоти пупок самостійно. Однак це справа пов'язана з ризиком для здоров'я, тому подумайте, перш ніж зважитися, а зважившись, ретельно підготуйтеся ...
Вам знадобиться
  • Спирт або дезінфікуючий розчин, а також нашатирний спир (на випадок, якщо стане погано); медичні рукавички; сережка (найкраще взяти із золота або медичного сплаву, але не срібло, яке окислюється); ножиці; внутрішньовенний катетер (розмір 16G); маркер; вата; стерильний пластир.
Інструкція
1
Дозво помічників - двох своїх друзів, краще всього, якщо серед них буде той, у кого вже є пірсинг, для наочного посібника, так сказати.
2
Далі йде ретельна дезінфекція всього, що бере участь в процесі: вимийте ретельно руки і надіньте рукавички. Ножиці потрібно протерти спиртом. Голку замочуємо в піалі з дезінфікуючим розчином. Промиваємо їм і місце проколу, а особливо ретельно сам пупок , в складках якого може «жити» величезну кількість бактерій.
3
Маркером намічаємо дві точки проколу. Відстань має бути трохи менше, ніж ніжка сережки, щоб вона висіла вільно і не стискала шкіру. Важливо зробити так, щоб прокол був рівним, тому перед відповідальним дією ляжте на рівну поверхню. Один з ваших помічників пальцями зробить складку в місці проколу, другий введе катетер (обидва помічника теж повинні бути в стерильних рукавичках). При такому способі пірсинг буде найменш ризикованим.
4
Витягуємо голку з катетера, залишаючи його трубочку в місці проколу. Трубочку відрізаємо ножицями, залишаючи невеликий краєчок для введення сережки. Протягуємо туди сережку, потім, поступово виймаючи катетер, втягає сережку в прокол. Сережку закручуємо.
5
Ще раз протираємо пупок спиртом і заклеюємо пластиром. Надалі не слід змащувати пупок спіртосодержащимі препаратами, так вони сушать шкіру і можуть уповільнити загоєння. Краще користуватися спеціальними мазями (левомиколь) або розчинами (мірамістин, хлоргексидин). Поки пупок не заживе (2-4-місяці), не носіть дратівливі шкіру тканини - синтетику або шерсть.
Зверніть увагу
Де проколоти пупок? місце входу голки - по середньої лінії, всередині пупкової западини. Як проколоти пупок? Фіксують закінчать зажимом шкірну складку таким чином, щоб відмічені точки для проколу перебуваючи у вікнах затиску збіглися один з одним. Стерильною голкою-катетером проколюють шкірну складку наскрізь.
Корисна порада
Місце, де краще проколоти пупок, знаходиться на верхній складці, над пупком. При цьому прокол проходить через пупкову складку, а закінчується спочатку ущільнення пупка. Після цього пінцетом защипується складка шкіри та одноразовими інструментами на відстані пів сантиметра вище пупка робиться прокол. При цьому сам процес проколювання дуже простий і триває всього декілька секунд.