Як зробити острогу. робимо острогу самі.

Рибалку з острогою можна з упевненістю назвати найдавнішою, хоча, швидше, це не рибалка, а охота, адже тут значно більше залежить від вправності, досвіду і реакції людини. Для того, щоб насолодитися процесом, потрібна не тільки острогу, але і човен, ліхтар. Острогу необхідно придбати заздалегідь або просто виготовити самостійно, адже це зовсім не складно. Знадобляться деякі матеріали і пристосування, а також трохи вправності та вміння. З таким арсеналом острогу буде готова вже через годину.
Вам знадобиться
  • Металева планка, шматок труби, тонкі металеві спиці, довгий дерев'яний держак, зварювальний апарат.
Інструкція
1
Острога є якоюсь подібністю вилки, тільки у неї багато зубів і рукоятка дуже довга - до 2,5 метрів. Для зубів остроги підійдуть будь загострені шматки металу, особливо вдало впишуться в констукція спиці від мотоцикла ІЖ, оскільки вони виконані з дуже міцного металу і служитимуть довгі роки.
2
Для посилення ефекту можна заточити спиці, хоча вони годяться для використання і в первісному стані. Їх приварюють до будь-якого відповідного шматку металу. Спиці повинні розташовуватися в одному напрямку, паралельно і максимально рівно, з інтервалом не більше 2 см.
3
З протилежного боку цього шматка металу потрібно приварити відрізок труби з металу довжиною приблизно 10 см і діаметром близько 3 см. Ця трубка буде служити кріпленням для ручки. Тепер потрібно підібрати держак оптимальної довжини і закріпити його в відрізку труби. Власне, острогу готова.
4
Тепер залишається тільки зробити зручний ліхтар, наприклад, з фари від того ж мотоцикла, знайти човен і хорошу компанію, а потім відправлятися назустріч пригодам.