Як вибрати плазмовий телевізор.

Плазмові телевізори з'явилися порівняно недавно - всього років 8-10 тому. Але за цей короткий проміжок часу вони стали одним з найбільш затребуваних продуктів на ринку аудіо та відеотехніки.

З кожним роком плазмові панелі стають все популярнішими серед покупців, чому неабиякою мірою посприяло їх здешевлення. На думку фахівців, в самому найближчому майбутньому вони повністю витіснять як морально застарілі кінескопні телевізори, так і LCD-моделі.

Плазмовий телевізор - рішення для всіх!

Деякі обивателі вважають, що між плазмовим та LCD-телевізором немає ніякої різниці, а різняться вони лише діагоналлю екрана. Насправді це далеко не так. Плазмові моделі проводяться по абсолютно іншої технології, яка не має нічого спільного з LCD-екранами. Вона грунтується на використанні унікальної плазмової матриці, що дає зображення високої чіткості. Одне з головних достоїнств плазмового телевізора - його універсальність. Він зможе задовольнити запити не тільки власників домашніх кінотеатрів, але і геймерів. «Плазма» завжди дуже подобається і дітям, які просто обожнюють дивитися мультики на великому екрані. Відповідно, такий телевізор орієнтований на досить широку купівельну аудиторію, а не тільки на любителів видовищного кіно

Щоб правильно вибрати плазмовий телевізор, звертайте увагу на діагональ екрану

Вибір плазмового телевізора - заняття нескладне. Однак при його покупці до уваги необхідно приймати кілька важливих нюансів. І в першу чергу, розмір екрану телевізора. Варто відзначити, що плазмових моделей з маленькою діагоналлю просто не існує. Це пов'язано з тим, що випуск подібних телевізорів не є рентабельним. Щоб правильно вибрати плазмовий телевізор, пам'ятайте, що мінімальний розмір його екрана становить 32 дюйма. Максимальні ж розміри сучасних панелей можуть доходити до 72 і навіть більше дюймов.От величини діагоналі плазмового телевізора залежить і такий важливий параметр, як формат екрану. Оптимально для домашнього перегляду підходять моделі з форматом 16: 9, який дозволяє відтворювати відео чудової якості. Тому при покупці «плазми» шукайте телевізор саме з таким форматом.

Якщо ви хочете вибрати плазмовий телевізор правильно, поцікавтеся його дозволом

Ще один ключовий параметр плазмового телевізора - величина його дозволу. Від нього залежить не тільки чіткість «картинки», але і яскравість кольорів. В даний час практично ідеальним вважається HD-дозвіл з показником 1080i або 1080p. Щоб вибрати плазмовий телевізор правильно, звертайте увагу і на кількість портів-входів на його корпусі. Сучасна «плазма» повинна мати як мінімум один HDMI-порт з підтримкою HDCP-протоколу. Бажано, щоб телевізор передбачав можливість підключення до комп'ютера - для цього буде потрібно VGA або DVI-входи. Само собою зрозуміло, що будь плазмовий телевізор повинен мати порти і для простого DVD-плеєра.