Як зробити об'ємну іграшку.

Об'ємні іграшки можуть бути не тільки приємним доповненням інтер'єру, вони можуть стати цікавим подарунком або просто способом тимчасово зайняти справою дитини. Об'ємну іграшку можна зробити з будь-яких підручних матеріалів, головне, реалізувати свій задум з максимальною фантазією і акуратністю.
Інструкція
1
Для дитини підійде найпростіший варіант об'ємної іграшки з жолудів або пластиліну. Не варто забувати про полімерної пластиці, яку після термічної обробки можна зберігати дуже довго. Дитина зможе сам змайструвати собі іграшки, а дорослі із задоволенням ліплять з пластики прикраси. Об'ємну іграшку можна зшити з текстилю, причому не важливо, чи буде це велика іграшка-подушка, м'яка набивна іграшка або лялька-тильда, яка завойовує своє місце в інтер'єрі.
2
Головне, правильно підібрати матеріал, акуратно побудувати викрійку і знайти м'який набивний матеріал, в який заодно можна додати ароматичні речовини, які перетворять звичайну іграшку в саше. Можна звернутися до паперу і картону. Цей матеріал дає максимум для творчості, і впоратися з ним можуть навіть діти.
3
Все пам'ятають свої перші новорічні поробки і ялинкові іграшки з паперу. Зробити їх дивно легко, потрібно просто вирізати 2 частини з різнобарвного картону, нанести на них однакові зображення і потім скріпити обидві частини, залишивши лицьову сторону зовні.
4
Для об'єму можна набити іграшку м'яким матеріалом або додати виступаючі частини, наприклад половинки горіхів, елементи з блискіток і мішури. Можна просто декорувати звичайні ялинкові кулі, перетворивши їх в хитромудрі іграшки. Більш досвідчені майстри можуть створювати з паперу справжні твори мистецтва, керуючись стародавнім методом орігамі, який допомагає створювати об'ємні фігури з звичайного аркуша паперу.