Як змити рудий колір.

На жаль, буває так, що мрії про кольорі наших волосся не збігаються з дійсним результатом. З'ясувалося, що рудий колір вам не йде! Що робити? Не виходити з дому, поки волосся не відросте? Поголитися наголо? Є більш прийнятний спосіб ...
Інструкція
1
Припустимо, що ви фарбувалися хною. Ця фарба нешкідлива, але її майже неможливо змити. Будь-яка хімічна фарба поверх хни може дати зелений відтінок. В цьому випадку потрібно зробити масляну маску. Масло витягає хну з волосся. Нанесіть підігріту оливкову олію на волосся, надіньте утеплюючий ковпак, через 2 години змийте. Або так: змочіть волосся спиртом або потримайте в гарячій воді, щоб трохи "розпушити" волосся. Потім зробіть масляну маску, як сказано вище. Також розкриє лусочки волоса господарське мило. Після миття голови теж необхідна масляна маска.
2
Можна спробувати маску з кефіру і дріжджів. Для цього 40 грамів дріжджів перемішайте в склянці кефіру, нанесіть кашку на волосся на 2 години. Прокисла сметана теж згодиться.
3
У тазу з водою розчиніть 3 столові ложки оцту. Протягом 10 хвилин потримайте в розчині волосся, потім дуже добре прополощіть. Нанесіть на волосся зміцнюючий бальзам.
4
Хімічне фарбування видаляється хімічними ж засобами. Це так звані змивки. Вони випускаються декількома фірмами, купуйте ту, що підходить вам за ціною і типу волосся. Вони бувають з ефектом знебарвлення або кислотні, без пергидроля. Зробити змивку нескладно, хоча для усунення рудого кольору доведеться потрудитися, він важко змивається: 1. Після змішування складів змивку на волосся наносити потрібно дуже швидко, так як після півгодини вона втрачає свою ефективність. 2. промазуйте пасмо за пасмом, стежачи, щоб кожен волосок був охоплений і вбирав змивку максимально. 3. Не тримайте склад більше півгодини - більшої ефективності ви не доб'єтеся, бо, знову ж таки, смивка втрачає свої свойства.4. Краще після процедури помити волосся скрабірующім шампунем в гарячій воді - чим гаряче, тим краще. 5. Можливо, процедуру змивки потрібно буде повторити кілька разів, поки ви не досягнете бажаного результату. Так як волосся зазнали значного хімічний вплив, підлікуєте їх після процедури. Якщо є можливість, якийсь часом не підфарбовуйте їх.
Корисна порада
Всі ці процедури будуть тим ефективніше, чим менше часу пройде з моменту фарбування. Через 2 тижні хна просто намертво "прилипає" до волосся!
Іноді при фарбуванні волосся виходить не зовсім той колір волосся , який очікувався. В цьому випадку, намагаючись позбутися від невдалого кольору повторної фарбуванням волосся , ми наступаємо знову на ті ж граблі. А деякі жінки просто хочуть змінити імідж, і колишній колір волосся ніяк не вписується в новий образ. Створіть його самостійно або за допомогою професіоналів.
Вам знадобиться
  • - знебарвлююча смивка;
  • - масло рослинне (реп'яхову, мигдальне, оливкова, лляна);
  • - шампунь;
  • - ромашковий відвар або подкисленная лимоном вода.
Інструкція
1
Якщо є можливість, то для видалення старої фарби відвідайте салон краси. Майстри зроблять це за допомогою професійної знебарвлюється змивки. При її застосуванні колір волосся зміниться на 4 тони. В результаті вийде стійкий рудий відтінок, який може не влаштовувати своїм кольором. Для того щоб продовжити знебарвлення, зробіть змивку в салоні повторно.
2
Цю процедуру виконайте не раніше, ніж через два тижні після попередньої змивки. Якщо зробити це раніше, можна нанести волосся ам непоправної шкоди. Після того як потрібний колір досягнутий, пройдіть курс реабілітації за допомогою спеціальних лікувальних кремів і масок для волосся .
3
Якщо немає можливості відвідати салон, то для відновлення кольору волосся будинки виберете максимально нешкідливу, але ефективну змивку. Скористайтеся НЕ знебарвлюється, а кислотної смивкой, в якій не міститься аміак.
4
Вона буде ефективно очищати волосся від вбралася фарби, а не наносити нові шари барвника. Після її зняття доглядайте за волосся ами до додання їм природного блиску. Вважається, що вона менш шкідлива для волосся .
5
Крім смивок можна використовувати природні абсорбенти фарби. Вони не так ефективні, але абсолютно нешкідливі і передбачувані. Візьміть реп'яхову, мигдальне, оливкова або лляне масло і перед миттям голови втирайте його в волосся и. Цю маску для волосся Не змивайте протягом трьох годин.
6
Після закінчення часу кілька разів вимийте волосся и шампунем і обполосніть відваром ромашки або водою підкисленою лимоном. Полоскання ромашковим відваром дасть в якійсь мірі освітлюючий ефект. Використовуйте цей прийом, якщо потрібно освітлити волосся и на один тон. Після кожної процедури ретельно обполіскуйте волосся и чистою водою.