Як зробити красиві прикраси.

В інтернеті описано величезна кількість технік виконання прикрас з різних матеріалів: бісеру, намистин, тканини, стразів і т.д. При наявності бажання і часу можна зробити прекрасні сережки, браслети, підвіски, кольє. Придбати матеріали для виготовлення прикрас можна в будь-якому магазині швейних приладдя. Продаються бісер, намистини, стрази настільки різноманітні, що, якщо їх правильно підібрати один до одного, то в результаті може вийти прекрасна прикраса, при цьому такого точно ні в кого не буде. Наприклад, з бісеру та страз можна сплести красиве святкове кольє.
Вам знадобиться
  • Для кольє знадобляться великі стрази (від 1,5 см в діаметрі), бісер з крупним отвором, дрібні стрази з отворами для пришивання. Колір можете вибирати на свій смак. Наприклад, можна взяти великі стрази смарагдового відтінку, дрібні - срібного кольору, бісер - чорного, блакитного, срібного кольорів.
Інструкція
1
Великі стрази будуть обплітає дрібнішими і бісером. Для того щоб зробити оправу, візьміть 3 бісеринки, установіть їх на нитку і замкніть у коло, виведіть нитку з голкою через сусідню бісеринку. Надіньте на нитку ще 2 бісеринки, протягніть голку з ниткою через першу і другу, затягніть нитку. Насадите ще 2 бісеринки і простягніть нитку через перші дві, затягніть нитку. Таким чином, сплетіть ланцюжок тієї довжини, яка відповідає розміру обплітає страза по периметру. Зробіть з отриманої ланцюжка кільце. Вийшла оправа із зубчиків.
2
Щоб вона точно підходила до стразу, з одного кінця зубчики треба потягнути. Для цього через бісер, що знаходиться в вершинах зубчиків, простягніть нитку, додаючи по одній бусинці між ними. Щоб нитка не порвалася, протягніть її через ці ж бісеринки по другому колу. Нитка затягніть і перейдіть на зовнішній край оправи, протягнувши нитку через кілька бісерінок.Чтоби оправа була масивніше, до кожної вершині зубчики на зовнішньому краї можна додати по одній бісеринці, а ще по одній розташувати між ними.
3
Вставте в оправу страз. Щоб він не випадав з оправи, простягніть нитку по колу два рази через виступаючі бісеринки, потім стягніть її і зафіксуйте. Страз готовий. Зробіть таких стразів стільки, скільки вам потрібно.
4
Плести намисто можна по будь-якій схемі для бісероплетіння, а потім просто прикрасити нашими стразами в оправі і розшити дрібними блискучими стразами. Наприклад, можна сплести просту сітку з бісеру по довжині, рівну обхвату вашої шиї. Сітка з двох бісеринок на одній стороні комірки плететься за наступним принципом: в першому і в другому ряду набирається по 10 бісеринок, нитка пропускається через першу намистинку. Третій ряд: 6 бісеринок насаджують на нитку, пропускають нитку в зворотному напрямку (зверху вниз) через третю бісеринку від останньої в'язки в другому ряду. Четвертий ряд роблю так само, як і третій, але голку в зворотному напрямку пропускають знизу вгору через третю бісеринку попередньої в'язки. Чергуючи третій і четвертий ряди, плетуть сітку потрібної довжини.
5
Обплетені великі стрази можна прикріпити по зовнішньому краю кольє, а можна вплести в основний узор. А якщо застосувати і той, і інший метод, то кольє від цього тільки буде краще.