Як привчити кота ходити в унітаз.

Кішки - не собаки, вони не будуть чекати вас з роботи для того, щоб справити свої справи. Будь-якого капризулю з сімейства котячих і в будь-якому віці можна навчити ходити в лоток, але деякі господарі примудряються показати вищий пілотаж - привчити свого вихованця ходити прямо на унітаз . Як цього добитися?
Інструкція
1
Кішки - дуже горді, самолюбні й норовливі, тому привчання їх до унітаз у зажадає великого терпіння. У цій справі не можна поспішати. Поступовість, спокій, терпіння - і ви отримаєте потрібний результат. Часу для цього буде потрібно близько місяця, незгірш, обов'язково доведіть справу до кінця, не останавлівайтесь.Для початку кіт повинен вже бути привчений до свого лотка і не залишати сюрпризів в недозволених місцях. Якщо лоток стояв раніше в іншому місці, поставте його біля унітаз а і проконтролюйте кота пару днів. Як тільки вусатий також стабільно став користуватися туалетом на новому місці, переходите до подальшого етапу.
2
Бувають кішки-унікуми, вони навчаються практично одномоментно. Господар садить таку тварину на унітаз і робить його лапкою закопували руху - і все, кіт розуміє, що від нього хочуть. Таких тварин один на мільйон, тому починаємо працювати з звичайними кота ми. Щодня під котячий лоток підкладаємо по журналу або стосі газет. Головне, щоб лоток стояв дуже стійко при цьому. Поступово підвищуючи його до рівня сидіння унітаз а. Коли кіт вже впевнено стане заплигувати на піднятий лоток і ходити в нього, потрібно переходити до пристосувань.
3
На цьому етапі можливі варіанти. Якщо ваш лоток з витягали гратами, то встановіть її стійко на сидінні унітаз а. Можна кріпити на клейкі стрічки або якось ще, головне, щоб вона не впала, коли кіт туди залізе. Цей варіант найправильніший, залишається рідний запах і навчання проходить проще.Некоторие використовують пластмасові друшляки або готові системи для привчання кішок з ґратами на присосках. У кожному разі, суть тут одна - решітка поступово повинна розширюватися - від невеликого отвору до окружності самого сидіння. Збільшуйте отвору поступово, щодня потроху, приблизно тижнів зо два. При цьому дивіться на кота, чи встигає він за вашими маніпуляціями чи не зовсім. Після залишився ободок пристосувань можна прибрати, кішки прекрасно тримаються на фаянсі.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=QI47VgrfWfw
Зверніть увагу
Не починайте привчання до унітазу вагітних кішок і зовсім маленьких кошенят, почекайте трохи.
Корисна порада
Не забувайте, що спочатку кіт повинен бути привчений до лотка, що не саджайте відразу ж його на унітаз, результату не дочекаєтеся.
Котів можна привчити ходити безпосередньо в унітаз . Це займе певний час - від декількох тижнів до місяців. Для початку ваша кішка повинна бути вже привчена хоча б до лотка для туалету. Основна ідея в тому, що пересаджування кішки з лотка на унітаз повинно проходити в кілька етапів. Робите невеликі зміни, потім даєте час кішці звикнути.
Інструкція
1
Перемістіть лоток для туалету кішки в приміщення з унітаз ом. Слідкуйте, чи знайшла вона його і чи користується ним, як і раніше.
2
Поступово ставте її лоток на піднесеність, спочатку на невелику, потім трохи вище. До тих пір, поки її туалету не буде на одному рівні з унітаз ом. Слідкуйте за тим, щоб лоток не вештатися і не падав, коли кішка застрибує в нього і загрібає в ньому наповнювач.
3
Перемістіть котячий лоток на унітаз ное сидіння.
4
Ставте його туди кожен раз, після того як самі скористалися унітаз ом. Поступово зменшуйте кількість наповнювача в лотку.
5
Замініть звичайний лоток для туалету ящиком для «переучування» кішки. Вони можуть продаватися в спеціальних зоомагазинах і виглядають як більш вузька сидушка для унітаз а зі знімною сіткою в основі. Якщо ви не знайшли цей ящик, спробуйте спорудити його самостійно з невеликого тазика, вміщеного під ободок сидіння для унітаз а.
6
Слідкуйте, щоб ваша кішка почала ходити в цей тазик. Цей «тренажер» необхідний, щоб тварина не злякалося води, постійно знаходиться в унітаз е.
7
Через кілька днів успішних звикання, пора вирізати отвір близько 20 сантиметрів в діаметрі в дні таза, з кожним днем поступово збільшуючи його розмір. В навчальних кріслах для кішок з основи поступово віддаляються кільця. Це робиться, щоб кішка не боялася справляти нужду безпосередньо в воду.
8
Видаляємо спеціальне пристосування, залишаємо унітаз в звичайному вигляді. Спостерігаємо. Якщо кішка відмовляється приймати новинку, повертаємося на крок назад.