Як вибрати генератор.

Генератором називається будь альтернативне джерело електроенергії, який може працювати в автономному режимі. На сьогоднішній день існує декілька різновидів генераторів, кожна з яких має свої особливості. В основному вони відрізняються видом палива, необхідного для їх функціонування.

Якими бувають генератори? Випуском автономних генераторів займаються десятки компаній, як вітчизняних, так і іноземних. Одними з найнадійніших вже досить довгий час вважаються японські, а також німецькі генератори. Але в незалежності від країни-виробника, всі генератори підрозділяються на газові, бензинові та дизельні. Як можна здогадатися з їх назв, кожен з перерахованих генераторів працює на певному виді палива - природному газі, бензині або дизпаливі. Вибір конкретного типу автономного генератора і є найбільшою складністю при його покупці.

Щоб правильно вибрати генератор, дізнайтеся час його роботи

Найбільш практичними фахівці вважають газові генератори. Це пов'язано в першу чергу з тривалістю їх роботи без дозаправки, яка набагато перевершує аналогічний показник бензинових або дизельних пристроїв. Для порівняння: час безперебійної роботи стандартного газового генератора від балона об'ємом 50 літрів становить без малого 20 годин. Дизельні або бензинові апарати без дозаправки можуть функціонувати в кращому випадку 11-13 годин. При цьому дані цифри можуть коливатися в залежності від обсягу паливного бака генератора. Тому, щоб вибрати генератор правильно, в незалежності від його типу, обов'язково уточніть приблизний термін його роботи без дозаправки.

Поцікавтеся, чи обладнаний генератор автоматичною системою запуску

Загальновідомо, що природний газ, на якому працюють газові генератори, є одним з найбільш екологічних видів палива. Тому при покупці подібного генератора можна не хвилюватися про те, куди подіти відпрацьовані технічні масла або яку марку бензину або дизпалива іспользовать.Перед тим як вибрати газовий генератор, обов'язково уточніть, чи обладнаний він автоматичною системою запуску. Вона дозволяє автоматичного включати генератор в разі відключення електроенергії. Цей параметр газових генераторів особливо важливий для власників котеджів і заміських будинків, в яких до електрики часто «прив'язана» і система отопленія.Еще один важливий параметр газового генератора - його потужність. Чим вона вища, тим більший обсяг електроенергії виробляє генератор. Разом з тим пересічному споживачеві, який набуває газовий апарат виключно для забезпечення електропостачання в екстрених випадках, надто потужне обладнання не потрібно. Такий клієнт цілком може обійтися і стандартним однофазним генератором середньої потужності, який повністю вирішить проблему постачання енергією.