Як створити сторінку в ворде. Як в ворде перейти на наступну порожню сторінку.

Створення та редагування документів в текстовому редакторі Microsoft Word неможливо без операції створення нових сторінок. Зазвичай програма сама піклується про розбиття тексту, але якщо виникає необхідність закінчити (або почати) сторінку раніше, ніж це вважатиме за потрібне текстовий редактор, то для цього передбачено кілька способів.
Вам знадобиться
  • Текстовий редактор Microsoft Word
Інструкція
1
Насамперед переконайтеся, що текстовий редактор не перемикаючись в режим «Веб-документ». Цей спосіб відображення хороший тим, що дозволяє вмістити в один екран більше тексту, але він не показує розбиття документа на сторінки. Тобто, у вас не буде можливості побачити перейшли ви вже на наступну сторінку або все ще на найпершою. Перемикач режимів відображення знаходиться внизу вікна, ближче до його правого краю.
2
Створити нову сторінку можна разом з створенням нового документа. Якщо ви виберете в меню редактора пункт «Створити», а потім «Новий документ», то цим відкриєте чисту сторінку нового документа і зможете приступити до її наповненню. Для такої операції передбачені «гарячі клавіші» - поєднання кнопок CTRL і N.
3
Якщо в процесі набору тексту в уже існуючому документі потрібно закінчити поточну сторінку і почати нову, то можна скористатися елементарним способом - вставляти порожні рядки (натискаючи клавішу Enter) поки не закінчиться місце на поточній сторінці і не почнеться нова. Це «морально застарілий» і не продуктивний метод - занадто багато дій для такої простої операції.
4
Краще скористатися функцією вставки «розриву сторінки» - його можна помістити в будь-яке місце набраного тексту. Відповідний пункт знаходиться в меню на вкладці «Вставка», в найпершій його секції («Сторінки»). Гарячі клавіші, відповідні цієї операції: CTRL + Enter.
5
У цій же секції є можливість не просто створити розрив сторінки, при якому подальший текст буде перенесений на нову сторінку , а вставити в середину тексту порожню сторінку . Кнопка цієї функції так і називається («Порожня сторінка») і розміщена прямо над кнопкою «Розрив сторінки».