Як розводити козяче молоко. розводити козяче молоко з водою.

Найкращим молоком для вигодовування дітей є материнське молоко. Проте з різних причин у мами може не бути молока, а годувати крихітку треба. Найчастіше в якості замінника жіночого молока використовують молоко від корови. А чи можна давати дитині козяче молоко? Нерідко дітки з алергією на білок коров'ячого молока добре переносять молоко від кози. Однак потрібно враховувати, що маленьким дітям козяче молоко необхідно розводити.
Вам знадобиться
    • Каструля з нержавійки або емальований
    • марля для проціджування
Інструкція
1
Процідіть свіже молоко через марлечку. Перелийте його в каструлю з урахуванням додавання води.
2
Розведіть молоко в пропорції 1: 1 з водою для маленьких дітей. Розводити козяче молоко необхідно, тому що воно більш концентровано по мінеральним речовинам в порівнянні з жіночим молоком . Починайте давати молоко по чайній ложечці. Якщо шкірних реакцій не буде і дитина нормально засвоює молоко, можете поступово збільшувати порції.
3
Поставте каструлю на вогонь і доведіть до кипіння. Остудіть молоко при кімнатній температурі. Маленьким діткам можна пити тільки прокип'ячене молоко. Дітям старшого віку і дорослим корисніше пити незбиране парне молоко.
Зверніть увагу
Якщо ви плануєте перевести дитину на вигодовування козячим молоком і збираєтеся купувати його у приватних осіб, попередньо з'ясуйте, в яких умовах утримується тварина; При покупці магазинного молока уважно перевіряйте дату вироблення і термін придатності продукту.
Людям, з деякими видами захворювань, рекомендується вживати в їжу козяче молоко, втім, воно також рекомендовано і тим, хто здоровий. Цей продукт дивно багатий корисними речовинами, а тому застосовується при штучному вигодовуванні дітей. Однак козяче молоко дуже жирне, його потрібно розбавляти.
Інструкція
1
Козяче молоко, по праву, вважається ліками від багатьох бід: зміцнює імунітет, регулює гормони в організмі і так далі. Порівняно з коров'ячим молоком, козяче більш близьке за складом до людської і навіть містить більше мінеральних речовин. Тому, щоб не навантажувати дитячий організм додатковими мінеральними речовинами, виключити можливість алергічних реакцій у хворих і ослаблених людей, рекомендується перед вживанням розводити козяче молоко.
2
Якщо ви використовуєте козяче молоко як прикорм немовляті, то прислухайтеся до порад фахівців, які рекомендують довести його по консистенції солей до материнського молока. Для цього змішайте в чистій ємності чотири частини води і одну частину молока.
3
Раніше для дитячого і дієтичного харчування козяче молоко також розводили іншим способом. Налийте в ємність три частини теплої кип'яченої води і, помішуючи, влийте одну частину козячого. Вийде однорідна рідина з блакитним відтінком. Таку суміш можна давати не тільки дітям, а й хворим, молоко не дасть значного навантаження на печінку і шлунок. Через тиждень концентрацію молока збільште, за умови, що людина добре переносить його. До трьох частин води додайте дві частини молока.
4
Розбавляти козяче молоко можна не тільки водою, але і рисовим або вівсяним відваром. Така суміш дуже корисна для шлунка, добре зміцнює імунітет. Вводите такі суміші в раціон за загальними правилами - починайте з одного-двох столових ложок в день. Поступово можна збільшувати кількість, а концентрацію молока довести до меж: дві частини молока до однієї частини води. Можна кожну добу збавляти по 5 г води і додавати, відповідно, 5 г молока.
5
Через місяць вживання зробіть перерву і здайте аналізи на гемоглобін, у деяких він може впасти, так як в молоці кіз низький вміст фолієвої кислоти, заліза та інших важливих вітамінів.
Зверніть увагу
Козяче молоко вводите в раціон малими дозами і обов'язково разбавленним.Козье молоко, навіть правильно розбавлене, не може бути єдиним продуктом в раціоні крихти до року. Бажано, вносити в дитячий раціон цей «дорогоцінний» продукт після 9 місяців життя. А після 12 місяців можна пробувати нерозбавлене козяче молоко або готувати кашки на його основі. Бажано давати маляті не більше 100 г в день.