Електроенергії: Як зберегти зайві кіловати.

Електроенергія з кожним роком дорожчає. Якщо її не економити, то оплата буде віднімати істотну частину сімейного бюджету, який можна було б витратити на більш необхідні речі. Існує декілька ефективних способів економії електроенергії, які допоможуть істотно скоротити витрати по оплаті.
Інструкція
1
По-перше, слід встановити двох або трехтаріфний прилади обліку, які дозволяють використовувати електроенергію за нижчими тарифами в певний час доби.
2
Найпотужніші електроприлади, що споживають значну кількість електроенергії потрібно включати в години найбільш низьких тарифів. До таких приладів відносяться: пральна машинка, яку для більшої економії слід включати з максимальним завантаженням барабана, як і посудомийну машину. Прасувати білизну також краще, коли тариф на електрику найбільш низький або знижений при використанні трехтарифного лічильника.
3
Додатково необхідно дотримуватися прописні істини. Виходячи з кімнати - вимикати світло. Телевізор дивитися з приглушеним світлом і вимикати, як тільки всі передачі, цікаві для перегляду, закінчені. Йдучи, займатися господарськими справами, слід відключати комп'ютер, який споживає достатню кількість електроенергії.
4
Також значна кількість грошових коштів можна заощадити, замінивши все лампочки в квартирі енергозберігаючими класу А.
5
Після того як телефони, фотоапарати та інші прилади заряджені, потрібно висмикувати зарядні пристрої з розетки.
6
Якщо своє житло ви опалюєте електричною енергією, то слід утеплити всі стіни, вікна, двері, підвал, горище і поставити терморегулятори, що дозволяють знижувати температурний режим під час вашої відсутності і на ніч.
7
При дотриманні цих нехитрих правил можна зберегти значну кількість грошових коштів, які довелося б витратити на оплату спожитої електроенергії.