Як перевірити фотоапарат на сірість.

Що значить «білий» фотоапарат або «сірий»? «Білий» означає, що фотоапарат офіційно завезений до Росії, «сірий» - не офіційно, а значить, він не відповідає прийнятим в країні технічним умовам, не має сертифіката якості і гарантії.
Інструкція
1
Різницю між такими фотоапарат ами ви можете виявити, звернувшись в центр для ремонту по гарантії. Найчастіше організації продають «сіру» техніку видають свої гарантійні талони, виходить, що для безкоштовного ремонту вам доведеться нести техніку тільки їм. І не факт, що ця фірма буде лагодити куплену вами техніку в сертифікованому сервісному центрі. Також ніхто не може гарантувати, що така фірма не закриється, перш ніж у вас настане гарантійний випадок.
2
Офіційний гарантійний талон можна отримати тільки на «білу» техніку. Такий талон дозволяє вам справити безкоштовний гарантійний ремонт в будь-якому сервісному центрі.
3
Під час заповнення гарантійного талона обов'язково перевірте адресу і найменування торговельної організації, найменування вироби, дату продажу, серійний номер, печатка і підпис продавця.
4
Переконайтеся в правильності суми на чеку. Зберігайте упаковку, вона може вам знадобитися при поверненні і заміну товару.
5
Якщо ви придбали «сірий» фотоапарат , не турбуйтеся. Існує така думка, що в Росію часто завозять техніку з маленькими дефектами, яка з якихось причин не може пройти контроль для Європи чи Америки.