Як вибрати духову шафу для кухні.

Духова шафа - обов'язковий атрибут будь-якої сучасної кухні. Він дозволяє дуже швидко готувати найрізноманітніші страви, зберігаючи при цьому всі їхні корисні властивості. Існує два різновиди духових шаф - газові та електричні. І ті, й інші мають як свої очевидні переваги, так і деякі недоліки.

Електрична духова шафа - самий практичний На думку багатьох домогосподарок, на звання самого практичного та функціонального може претендувати електричний духовий шафа. Він відрізняється великою різноманітністю вбудованих в нього функцій, режимів приготування їжі. При цьому електричний духова шафа набагато безпечніше газового. До його недоліків можна віднести хіба що досить високу енергоємність. Одна стандартна електродуховка споживає майже стільки ж енергії, скільки і вся інша побутова техніка на кухні разом узята.

Щоб вибрати електричний духовий шафа, дізнайтеся його потужність

До слова, на сучасному ринку представлені і електричні духові шафи середньої потужності, які споживають не так багато енергії. Оптимальними для домашнього використання вважаються моделі, потужність яких коливається від 2 до 4 кВт. Середній час приготування їжі в подібних шафах становить приблизно 30 хвилин. Тому щоб вибрати електричний духовий шафа, заздалегідь поцікавтеся класом його энергосберегаемости.Стоимость електричних духових шаф досить різноманітна. В салонах побутової техніки представлені десятки моделей, які розрізняються в першу чергу кількістю вбудованих в них функцій. Якщо ви плануєте багато і часто готувати, має сенс придбати модель подорожче, з різними температурними режимами. Якщо користуватися духовою шафою ви плануєте нечасто, немає потреби переплачувати за функції, які вам майже напевно не знадобляться.

Вибрати електричний духова шафа не так і складно!

Стандартна ширина електричних духових шаф становить приблизно 60 см. Подібний шафа ідеально підходить для приготування страв з риби і м'яса, а також запікання. Однак на ринку представлені моделі і більш значних розмірів, ширина яких може становити більше 100 см. Проте, подібні шафи непрактичні в побутовому плані - вони занадто громіздкі і займають дуже багато місця. Тому, якщо ви не плануєте готувати комплексні обіди для 10 і більше осіб одночасно, краще обмежитися духовою шафою типових размеров.Вибрать електричний духова шафа вам допоможуть менеджери-консультанти магазину електротехніки. Вони ж повинні розповісти вам про вбудованих в нього функціях. При покупці духової шафи звертайте увагу не тільки на пов'язані з приготуванням їжі параметри, але і на чисто практичні речі. Приміром, бажано, щоб духова шафа був обладнаний функцією «холодна дверцята» і таймером часу. Вони зроблять процес приготування їжі не тільки приємним, але ще і дуже зручним.