Як зробити самому пеленальний столик. самостійно виготовити комод.

Пеленальний столик стане кращим другом молодої матері в перші місяці життя її малюка. Звичайно, можна переодягати дитину на звичайному ліжку, але на спеціальному столик е у вас все необхідне буде завжди під рукою, до того ж ви вбережете спинні м'язи від постійного перевантаження. Змайструвати пеленальний столик можна і самостійно з підручних засобів.
Вам знадобиться
  • - старий комод висотою 85-90 см і глибиною не менше 40 см
  • - ДСП шириною з комод
  • - пласт поролону шириною з комод і завтовшки 4-6 см
  • - клейонка
  • - клей для поролону
  • - меблевий степлер
  • - самоклеющиеся сильні застібки-липучки
Інструкція
1
Виміряйте ширину комода, попросіть в магазині будматеріалів вирізати вам ДСП шириною з комод і завдовжки в 60-70 см або зробіть це самостійно.
2
Приміряйте поролон до отриманої плиті, обріжте його по її розмірам, додаючи з кожного боку по 2 см. Точно також поступите з клейонкою, залишивши на припуски вже по 20 см.
3
Нанесіть на плиту шар клею, найзручніше це робити, якщо ви купите клей у вигляді спрею. Покладіть зверху поролон, ретельно придавите його по всій поверхні, залиште на деякий час для схоплювання.
4
Оберніть клейонку навколо вийшла конструкції, добре натягніть її, прикріпіть на звороті степлером.
5
Розділіть застібки-липучки, одну частину приклейте до комода, другу до зворотної сторони пеленальною дошки. За допомогою помічника закріпіть дошку на комоді так, щоб випирає її кінець знаходився позаду столу.
6
Залиште столик в спокої мінімум на добу, щоб дати клею на липучках добре схопитися з поверхнями комода і дошки. Якщо дошка лягла трохи нерівно, ви завжди можете відкоригувати її положення, знявши і прикріпивши на все ті ж застібки.
Корисна порада
Коли потреба в пеленальном столику відпаде, можна зняти дошку, отлепить з комода застібки і користуватися їм далі за прямим призначенням.