Як зробити свято для дитини.

У вашого малюка день народження? Ви запросили друзів з купою діточок, а потім задумалися, розгубилися і перехвилювали. Звичайно, батьки сядуть собі спокійно за стіл і будуть вести світські бесіди, а ці маленькі пустуни хіба всидять? Хіба зможуть тріскати за обидві щоки блюдо, яке ви збиралися готувати півдня? Чи ви думаєте, що вони будуть мило базікати про хованки і хованки? Як би не так! Готуйтеся, батьки!
Вам знадобиться
  • Для розваги - настільні ігри, призи для конкурсів, мультфільми, збірники пісень, клоунські носи, язички-свистілки, перуки і ковпаки для гостей. Для прикраси - повітряні кулі, гірлянди, кольорові покажчики, картки для столу. Святковий стіл - яскрава безпечна посуд, смачні, незвичайні страви.
Інструкція
1
Помещеніе.Первое і найважливіше - виберіть кімнату, де буде стояти стіл з різницями-смакотою. Дітям властиво пустувати, тому кімната повинна бути максимально простора, вільна від дорогих предметів інтер'єру і техніки. Накрийте стіл яскравою скатертиною, стандартна біла мереживна - не до місця, дітлахи все одно що-небудь розіллють і перемажут.
2
Дитяче меню. Свято є свято, стояти за спиною і змушувати Тобто ви не зможете. Подумайте, що хлопці захотіли б самі. Підказка - чим незвичайний і веселіше блюдо, тим більше інтересу вони до нього виявлять. Якщо овочі - то у формі химерних фігурок, якщо салати - то обов'язково в тарталетках, якщо м'ясне блюдо - то з сюрпризом. Нехай на столі буде більше фруктів і соків, а от з цукерками обережніше. Посуд може бути яскравою і барвистою, а щоб діти не ніяковіли з розсаджуванням, прикріпіть картки з іменами біля приладів.
3
Прикраса комнати.Создайте вдома святкову атмосферу, прикрасивши кімнати різнокольоровими повітряними кульками різної форми. Приготуйте клоунські носи, язички-свистілки, перуки і ковпаки для гостей. На сходах і на дверях можна приклеїти веселі покажчики для гостей, якщо не всі знають номер квартири, а також прив'язати оберемок куль за вікном або на балконі.
4
Розваги за столом.Запасітесь веселими конкурсами та маленькими призами - брелоками, статуетками, іграшками, наклейками. Популярністю користується гра питання-відповідь, конкурс на кращий вірш, пісню, а також загадки.
5
Ігри.Еслі свято влітку, то краще відправити дітей провітритися і пограти в догонялки-скакалки, якщо взимку - підійдуть мозайки-пазли, дитяче лото, Твістор, веселі настільні ігри, для діток постарше, наприклад «Монополія». Для хлопчаків можна провести турнір з настільного футболу, а дівчатка займуться ляльками.
6
Музика.У вашого дитини свої уподобання? Нехай він допоможе підібрати вам диски з піснями, сучасними і дитячими, щоб друзі славно подуріли. Коли діти втомляться, можна влаштувати спільний перегляд мультфільму чи казки.
7
Торт і подаркі.Почему-то всі звикли, що подарунки дарують імениннику відразу, як тільки переступають поріг. Змініть цю традицію, нехай дитина отримає подарунки від друзів, коли внесуть святковий торт зі свічками. Це буде довгоочікуваний момент і логічне закінчення вечора. Після відходу гостей іменинник спокійно розбере свої скарби і, задоволений, ляже спати.
Зверніть увагу
Якщо у вас немає бажання влаштовувати свято вдома, можна орендувати кафе і замовити розважальну програму. Але в цьому випадку уточніть, де дітям можна побігати, правильніше сказати, носитися стрімголов і пограти. Щоб це було безпечно і не спричинило за собою наслідків у вигляді розбитого майна.
Корисна порада
На свято можна запросити аніматора, якщо дітки не дуже добре знають один одного або спілкуються не так тісно, як хотілося б.