Як зробити пташку з орігамі. Як і з чого зробити пташку.

Одна з найбільш відомих фігурок в техніці орігамі - це японський журавлик. Зробити його досить просто, так що з цим впорається навіть дитина. А готова пташка буде не тільки радувати око, але і навіть махати крилами.
Вам знадобиться
  • Квадратний аркуш паперу
Інструкція
1
Візьміть квадратний аркуш паперу. Зігніть його навпіл по діагоналі так, щоб вийшов трикутник. Отриманий трикутник ще раз згорніть навпіл, поєднавши бічні сторони. Розташуйте фігуру так, як показано на малюнку.
2
Зігніть і розправте верхній шар отриманого трикутник так, щоб бічний кут совместился з нижнім, утворюючи квадрат. Переверніть фігуру і зробіть з іншого боку те ж саме. У підсумку ви отримаєте одну з базових форм орігамі - подвійний квадрат.
3
Зігніть до центру нижні сторони квадрата і розігніть їх назад. Переверніть фігуру і виконайте те ж саме з іншого боку.
4
Візьміть нижній кут квадрата, використовуючи тільки верхній шар паперу і вигніть його вгору по намічених згинах. В результаті має вийти витягнутий ромб.
5
Переверніть фігурку і виконайте крок 5 з іншого боку. Отримана фігура називається базова форма «птах». Саме з такої фігури складається більшість птахів орігамі , в тому числі і наш літаючий журавлик.
6
Візьміть одну з «ніжок» отриманої фігури і вигніть її вбік між шарами паперу так, як показано на малюнку. Це буде хвіст майбутньої пташки.
7
Виконайте те ж саме з другою «ніжкою», формуючи майбутню шию.
8
Вогне кінчик шиї всередину по напрямку вниз, щоб вийшов дзьоб.
9
Зігніть крила донизу і знову підніміть їх, але не до кінця. Ваш журавлик готовий.
10
Тепер однією рукою візьміть журавлика за передню частину (під шиєю), а другий смикайте пташку за хвіст. Так ваш журавлик буде махати крилами.
Історія мистецтва паперопластики обчислюється століттями, і зараз вироби з паперу стають як ніколи модними в силу своєї оригінальності, невисокій собівартості, доступності будь-якому віку. Дітям дуже подобається творити з паперу орігамі. Та й немає, напевно, таких дорослих, хто б у дитинстві не складав конвертики, кораблики і т.д. Це заняття розвиває нейрогуморальні і моторні реакції, адже працюють дитячі пальчики, де сконцентровано безліч нервових закінчень. Втім, в естетичному складанні паперу немає нічого складного. Кожен може спробувати зробити пташку, наприклад, жайворонка.
Вам знадобиться
  • Квадрат паперу і схема. Папір може бути чисто білій, може бути кольоровою або кольоровий тільки на одну сторону. Для точного виконання можна скористатися спеціальною схемою орігамі.
Інструкція
1
Отже, є лист паперу строго квадратної форми. Почніть робити три згину базової квадратної форми.
2
Однаково працюйте з однією стороною і з іншого, слідуючи схемою. Закінчивши роботу з «обличчя», перевертайте саморобку і точно такі ж маніпуляції робили із зворотного боку.
3
Кожен вигин гарненько загладжуєте, щоб кожен контур був чітким і конкретним. Ніяких невпевнених ліній, переломів, зміни напряму. Закінчивши оформляти краю, рухайтеся до центру. В цій частині виходить найменшу кількість ліній. Натискаючи на центр вийшла фігурки, витягніть з обох сторін ніс і хвіст жайворонка.
4
Довільно сформуйте ніс (дзьоб) птиці і розправте хвіст. От і все. Нічого складного, а все ж мистецтво.
Зверніть увагу
Гарненько загладжуєте згини чіткими впевненими рухами, щоб форма добре фіксувалася і кінцевий результат роботи виглядав акуратно.
Корисна порада
Працювати можна і за звичайнісінької серветкою, але спочатку має бути практика і навички. Тому для новачків краще користуватися спеціальним папером для орігамі або просто звичайною офісної папером.