Як зробити номери сторінок в ворде.

Для додавання в документи Microsoft Word нумерації сторінок в цьому текстовому редакторі передбачені, як мінімум, два способи. Один з них передбачає вставку колонтитулів, в яких розміщуються номера аркушів. А інший спосіб, по суті, є окремим випадком вставки колонтитула, але виділений в окрему опцію.
Вам знадобиться
  • Графічний редактор Microsoft Office Word 2007
Інструкція
1
Виділена функція вставки нумерації в сторінок и документа поміщена на закладку «Вставка» в головному меню текстового редактора. Перейшовши на цю вкладку, знайдіть в розділі «Колонтитули» опцію з назвою «Номер сторінок и». Якщо в документі на цей момент менше двох сторінок , то ця опція недоступна для використання. А якщо сторінок достатньо, щоб редактор побачив доцільність активації цієї функції, то, клацнувши її, ви побачите, що випадає. В нього поміщені посилання на різні варіанти розміщення номерів сторінок . При наведенні курсору на посилання висвічуватимуться три наочних макета, що демонструють можливі способи розташування номерів зліва, справа і по центру аркуша. Клацніть той, який вас влаштовує в більшій мірі.
2
Коли зробите вибір, Word запустить редактор колонтитулів. В ньому є можливість вказати дистанцію між номером сторінок и і текстом документа, а також краями аркуша. Кнопка «Параметри» відкриває доступ до установки роздільних установок для парних і непарних сторінок , заголовного аркуша документа. Для виходу з редактора колонтитула треба натиснути клавішу ESC.
3
Після цього знову перейдіть на закладку «Вставка» і знову відкрийте випадає "Номер сторінок и». На цей раз виберіть пункт «Формат номерів сторінок ». Тут можна задати спосіб написання чисел, а змінюючи значення в поле «почати з» ви зможете вилучати з нумерації окремі сторінок и або діапазони, або навпаки, дублювати деякі номера.
4
Описана методика нумерації - окремий випадок колонтитулів. Відмінність тільки в тому, що в колонтитулах, окрім номерів сторінок , зазвичай додаються текстові елементи - вказівка розділу, назва документа і т.д. Тому нічого не заважає скористатися функцією вставки колонтитула для додавання нумерації в документ. Дві кнопки («Верхній колонтитул» і «Нижній колонтитул») розміщені безпосередньо над кнопкою «Номер сторінок и» на вкладці «Вставка». В їх випадаючих списках розміщено «галереї» шаблонів колонтитулів зі схемами розміщення їх елементів і коротким описом. Виберіть потрібний, і після цього включиться той же редактор колонтитулів. У ньому ви можете міняти настройки тим же способом, який описаний в другому кроці.