Як зробити зліпок особи. Як знизити тиск у кішки.

Зліпок особи вам цілком може придатися для виготовлення карнавальної маски у венеціанському стилі. При роботі над таким зліпком необхідно дотримуватися деяких правил, а також варто скористатися чиєюсь допомогою, без якої обійтися вам буде непросто.
Вам знадобиться
  • - крем для обличчя на жирній основі
  • - гіпсові бинти
  • - гігієнічна губна помада
  • - ватяні подушечки
Інструкція
1
Зачешіть волосся назад і закріпіть їх за допомогою резинки для волосся, обідка або звичайною пов'язки. Навіть один-єдиний приліпився до гіпсу волосок здатний доставити масу неприємних вражень.
2
Змастіть обличчя товстим шаром крему, особливу увагу приділяючи брів. Очі закрийте ватяними подушечками, які теж потрібно обмазати кремом з того боку, якої вони будуть стикатися з гіпсом.
3
Розмочіть гіпсові бинти, керуючись прикладеної до них інструкцією. Наріжте бинти короткими смужками. Обкладете особа бинтами, накладаючи кожну смужку так, щоб її край лягав на край сусідньої смуги. Не забувайте ретельно розгладжувати гіпс.
4
Щоб маска вийшла не надто важкою, буде цілком достатньо, якщо ви вкриє особа бинтами в три шари. У будь-якому випадку кількість шарів не повинна перевищувати п'яти.
5
Для доступу повітря можна увіткнути в ніс соломинки для коктейлю і обкласти їх бинтами. Надлишок гіпсу ви зможете потім зрізати.
6
Залиште гіп на обличчі до повного висихання. Приготуйтеся до того, що особа буде періодично свербіти. Яким би не був спокуса почухати його, чиніть опір йому з усіх сил. І ні в якому разі не робіть маску, якщо відчуваєте себе застудженим.
7
Залежно від товщини гіпсу, сохнути він може від 10 до 30 хвилин, після чого маску можна зняти і залишити її для остаточного висихання в теплому сухому місці на кілька днів.