Як зробити кубики зайцева самому.

Не так давно в продаж надійшли так звані кубики Зайцева, що дозволяють дитині навчитися читати. Гідністю цих кубиків є те, що на їх гранях написані не окремі букви, а цілі склади. Практика показує, що дітям зручніше і простіше вчитися читати саме по складах, а не по буквах. Недоліком кубиків є їх висока ціна, витратити таку суму в стані далеко не кожна сім'я. Проте зробити кубики Зайцева самому можливо, причому навіть не одним способом.
Вам знадобиться
  • 1) принтер або плоттер, картон, ножиці, клей
  • 2) тетрапак від молока, кефіру та іншої кисло-молочної продукції (з квадратним дном), білий і кольоровий папір, клей, ножиці, фарби для малювання, пензлики, широкий скотч
Інструкція
1
Спосіб перший - прагматічний.Скачайте з інтернету готові розгортки кубиків. Роздрукуйте розгортки на кольоровому принтері або плоттері на щільному картоні. Виріжте розгортки по контурах, додавши по сантиметру з кожного боку на склеювання. Склейте кубики .
2
Спосіб другий - творческій.Ізготовьте з тетрапак кубики , розрізаючи їх і склеюючи між собою їх грані. Акуратно обклейте готові кубики білої та кольорової папером, чергуючи різні кольори. На окремих аркушах кольорового паперу Вичертите готові склади, виріжте їх і наклейте на грані кубиків. При бажанні склади можна намалювати фарбою. Для збільшення терміну служби готових кубиків, обклейте всі грані широким скотчем.
3
Якщо залучити до процесу виготовлення кубиків своєї дитини, то можна витягти з цього не мало вигоди: розвиток творчих здібностей та дрібної моторики у малюка. І щоб не говорили прихильники покупки готових кубиків Зайцева, посилаючись на трудомісткість і недоцільність їх домашнього виготовлення, все ж кубики , зроблені люблячими руками мами принесуть дитині набагато більше користі, ніж фабричний комплект .