Як зробити родовід цуценятам.

Родовід - найважливіший документ вашої собаки, який не тільки підтверджує її благородне походження, а й відкриває двері будь-яких вітчизняних і міжнародних виставок.Еслі ви вирішили оформити родовід для свого чотириногого друга, то вам необхідно перш за все визначитися з тим, які документи на вашого пса у вас є в наявності. У цуценя, народженого в розпліднику, повинна бути щеняча картка (метрика), яка оформляється при його народженні.
Інструкція
1
З'ясуйте у заводчиків, відправили чи вони документи на батьків цуценя і весь послід в Російську кінологічної федерації. Відправлення документів - обов'язкова процедура, але краще уточнити.
2
З заповненої щенячого карткою (себе вам необхідно вписати в поле «Власник»), прийти в Російську кінологічної федерації або в одну з федерацій, що входять до її складу (Російська федерація мисливського собаківництва, Російська організація любителів собаківництва, АНКОР, Російська федерація службового собаківництва), і взяти квитанцію на оплату членського внеску для оформлення родоводу.
3
Здайте щенячью картку разом з оплаченою квитанцією в приймальню федерації. І в призначений час заберіть оформлену родовід .
Зверніть увагу
Пам'ятайте, наявність родоводу має велике значення при племінному розведенні, так як є гарантом прекрасного здоров'я майбутнього потомства.
Корисна порада
Ви отримали так звану «внутрішню» родовід. Собака з такою родоводу має право брати участь у вітчизняних змаганнях і виставках. Для участі ж у міжнародних змаганнях необхідно мати експортну родовід, яка оформляється безпосередньо в Російській кінологічної федерації при наявності внутрішньої родоводу. Вам доведеться заповнити спеціальну форму заяви, в якій ім'я вашої собаки потрібно вказати латинськими літерами, і оплатити послугу за оформлення експортної родоводу. Заява разом з внутрішньої родоводу і оплаченою квитанцією здаєте в приймальню. Приблизно через 15 днів експортна родовід готова. Ласкаво просимо на міжнародні виставки!