Як привчити цуценя ходити в туалет на вулиці.

У вас з'явився щеня і ви хочете терміново привчити його справляти туалет під час прогулянок? Це цілком можливо. Приділіть час такого навчання, будь-який процес принесе потрібний результат, якщо слідувати вірному алгоритму дій і не поспішати.
Інструкція
1
Ваш щеня отримав всі необхідні щеплення, пройшов карантин і навчився робити справи на ганчірочку в передпокої. Тепер починайте привчати його ходити на вулицю. Погодуєте песика і винесіть після цього на вулицю. Гуляйте подалі від інших собак і дітей, але в тих місцях, де можуть бути сліди собачого туалет а. З цього запаху цуценя має зрозуміти, що йому потрібно зробити. Головне - не грати і не пестити малюка, поки він не зробить того, що потрібно.
2
Як тільки це станеться, не скупіться на вираження радості, хваліть, пестіть, пригощайте чимось смачним, зводите його познайомитися і пограти з іншими собаками або дітлахами. У цуценя має закріпитися в голові, що спочатку він ходить в туалет , а вже після отримує все задоволення і развлеченія.Вначале ходите на вулицю після кожного годування, потім починайте збільшувати перерви між прогулянками, придивляючись до собаки. Не сваріть і не бийте цуценя, якщо він сходив в туалет на своє старе місце в квартирі, просто не звертайте уваги, але як можна більше і яскравіше заохочуйте собаку після вдалого туалет а на вулиці . Радійте дуже емоційно, не звертайте уваги на перехожих.
3
Зазвичай до року собаки починають стабільно справляти нужду на прогулянках. Вам потрібно буде тоді вигулювати пса всього лише вранці і ввечері. Вранці - це значить, рано вранці, у собак природний режим їм складно терпіти, якщо для вас ранок - це коли ви виспалісь.Обращайте увагу на незвичайну поведінку, собака може між прогулянками заметушитися, бігати колами і скиглити. Швидше виходьте з нею на вулицю, поки не пізно. При прогулянках поважайте оточуючих, гуляйте в спеціальних місцях і не забувайте взяти пакет і совок.
Зверніть увагу
Вагітна собака не може довго терпіти через тиск плоду на сечовий міхур, вигулюйте її частіше.
Корисна порада
Поки цуценяті не поставлені всі щеплення, його не можна виводити на вулицю, в цей час привчайте його ходити на ганчірочку або газети. Краще відразу постелити їх біля вхідних дверей. Хваліть цуценя щоразу за удачу.
Деяких тварин дуже важко привчити до туалету на вулиці . Не впадайте у відчай, собаки дуже розумні і швидко розуміють, що вимагає від них господар. Але й не сподівайтеся, що ваша собака усвідомить все з першого разу, на це потрібен час. Проявивши терпіння, ви досягнете потрібного результату.
Інструкція
1
Відразу після того, як собака поїла, швидко несіть її на вулицю. Коли ви будете виходити з квартири, стежте, щоб вона не зробила свої справи завчасно. Намагайтеся відволікати її і швидко пересувайтеся до виходу. Зазвичай після їди тварини хочуть в туалет. Але пам'ятайте, що вони терплячі, ваша собака може протерпеть всю прогулянку і дочекатися приходу додому. Гуляйте якомога довше, можливо, що тварина не витерпить і зробить свої справи. Після чого похваліть песика.
2
Якщо собака ходить в лоток, поступайте аналогічним чином, але беріть з собою звичний для тваринного туалет. Після того, як виробиться рефлекс ходити в туалет на вулиці , лоток можете не брати з собою. Зазвичай цей спосіб добре допомагає, собаки дуже швидко усвідомлюють, що від них вимагається. Якщо собака вибрала місцем туалету невеликий килимок або річ (плед і пр.) Беріть з собою на вулицю цей предмет в пакеті, тварина буде відчувати свій запах і спокійно сходить в туалет.
3
Коли нічого не допомагає, чекайте, з часом пес все одно зрозуміє, що ж ви такого від нього хочете. Намагайтеся гуляти на спеціально відведених для цього майданчиках. Собака буде бачити, що роблять інші пси і, можливо, послідує їх прикладу. Не забудьте обробити будинок від запаху, щоб собаку нічого не збивало з правильного шляху. А гуляти намагайтеся ходити у відведений час 2-3 рази на добу.