Як вибрати мікрохвильову піч.

Мікрохвильова піч зустрічається сьогодні практично в кожному будинку. Ця побутова техніка проста у використанні, до того ж порівняно недорого коштує. Готувати будь-які страви в ній не тільки швидко, але і дуже зручно завдяки безлічі функцій і режимів роботи. При цьому мікрохвильова пічка вважається досить безпечною технікою, на відміну, скажімо, від газових духових шаф.

Один з ключових параметрів мікрохвильовки - її обсяг

На сьогоднішній день мікрохвильові печі випускаються практично у всіх країнах Європи. Моделі того чи іншого виробництва відрізняються не тільки дизайном корпусу, а й своєю функціональної начинкою. Проте одним з головних параметрів мікрохвильовки вважається її обсяг. Він може становити від 9 до 40 літрів. Тому щоб вибрати мікрохвильовку правильно, для початку вам необхідно визначитися саме з цим показником. Якщо мікрохвильовка потрібна вам лише для розігрівання страв і приготування невеликих домашніх обідів для двох-трьох чоловік, то моделі з об'ємом 15-17 літрів буде цілком достатньо. Якщо готувати їжу вам доводиться для великої родини з 5-6 членів, то і розміри мікрохвильовки повинні бути куди солідніше.

Щоб правильно вибрати мікрохвильовку, уточніть тип її гриля

Як відомо, мікрохвильові печі часто працюють за принципом гриля. Він, в свою чергу, буває двох типів - теновим і кварцовим. Дуже складно однозначно сказати, мікрохвильовки з яким типом більш практичні. Духовка печей з кварцовим грилем досить простора; до того ж, вона швидше нагрівається і остигає, її набагато простіше чистити. В свою чергу моделі з теновим грилем стоять трохи дешевше. Вони дозволяють з легкістю міняти положення вертіла в залежності від форми приготавливаемого в печі продукту.

Вибрати мікрохвильову піч правильно можна і без допомоги фахівців

Сьогодні на ринку представлені й моделі мікрохвильових печей з так званим плоским грилем, в яких відсутній вертел. Подібні моделі найкраще підходять для приготування сосисок, креветок, сардельок та інших продуктів методом барбекю. Щоб правильно вибрати мікрохвильову піч з плоским грилем, будь-яка додаткова консультація або допомога фахівців вам не буде потрібно. Просто поцікавтеся у продавця рівнем її енергоспоживання. Як правило, мікрохвильовки з плоским грилем відрізняються більш високою потужністю, ніж звичайні, тому витрачають більше енергії.