Як зробити робота дітям. Як зібрати дитині робота.

В магазинах зараз величезна різноманітність різних іграшок. І наші діти, бачачи це, вимагають покупки все нових і нових дрібниць. А це досить витратна стаття для сімейного бюджету. Щоб заощадити татову і мамину зарплату, можна зробити іграшки самим. Тим більше що виготовлення, наприклад, робота зажадає мінімальних витрат часу і коштів.
Вам знадобиться
  • 1. Пакет з-під соку або молока - 1 шт.
  • 2. Сигаретні пачки - 11 шт.
  • 3. Маленькі короткі болтики і гайки до них - 9 шт.
  • 4. Ножиці.
  • 5. Кольоровий папір.
  • 6. Прозорий скотч.
  • 7. Шило.
  • 8. Клей.
Інструкція
1
Спочатку вам потрібно виготовити тулуб робота . Для цього візьміть пакет з-під соку і акуратно виріжте дно у формі дверки. Проткніть в пакеті п'ять отворів - для голови, рук і ніг робота . Вставте болтики так, щоб капелюшки були всередині пакета. Накрутите на них гайки. Основа готова, поки тулуб можна відкласти.
2
Візьміть чотири сигаретних пачки - це будуть руки робота . У двох з них виконайте шилом дірки в днищі і кришках. В інших зробіть по одному отвору. В пачки з двома дірочками акуратно вставте по болтики і прикрутіть до них залишилися пачки. У вас вийшли руки, які можна крутити і обертати в різні боки.
3
Для того щоб зробити роботу ноги вам знадобляться 6 пачок з-під сигарет. Чотири з них збираємо попарно, за тим же принципом, що і руки. А дві решта кладемо горизонтально, проробляємо в них отвір для болтиков і кріпимо до ніг на манер ступень. Ці пачки за кольором можуть відрізнятися від ніг робота , тоді вони будуть виглядати як черевики.
4
Залишилося виготовити голову. Візьміть останню пачку сигарет і виконайте в ній шилом дірку. З кольорового паперу виріжте і наклейте очі, ніс і рот. Пофантазуйте. З дроту можна зробити антени, а з великих болтів - вуха. Нехай діти придумають і втілять в життя ті деталі, які на їх думку присутні у справжнього робота .
5
Тепер можна з'єднувати всі частини разом. Для цього акуратно заклейте всі сигаретні кришки прозорим скотчем, щоб не відкривалися. Закріпіть клейкою стрічкою вирізане дно в тулуб робота . Тепер за допомогою болтів і гайок прикріпіть до основи руки, ноги і голову. Робот готовий!