Як зробити аптечку.

Поряд з вогнегасником аптечка входить в обов'язковий автомобільний набір. За чинним законодавством зі складу автомобільних аптечок повністю виключені лікарські засоби, але доданий перев'язувальний матеріал. Це повинно допомогти, зупинивши кров потерпілому, дочекатися прибуття бригади медиків.
Вам знадобиться
  • Стерильні і нестірільние бинти, лейкопластир, ножиці, рукавички, джгут, олівець, папір, стерильний перев'язувальний пакет, марлеві серветки.
Інструкція
1
Обов'язково до складу аптечки повинні входити стерильні і нестерильні медичні марлеві бинти різних розмірів, відповідні ГОСТу 1172-93. Використовувати їх необхідно для перев'язки різних пошкоджень шкіри: порізів, саден і інших ран. Кожен бинт повинен бути в індивідуальній упаковці, на якій зазначаються розміри та найменування вироби, підприємство виготовлювач, інформація про кількість бинтів в упаковці, про їх стерильності або нестерильності, дата виготовлення або стерилізації і термін придатності.
2
Палять, що входить в комплектацію аптечки, застосовується для тимчасової зупинки венозного або артеріального кровотечі. ГОСТ Р ІСО 10993-99, саме йому повинен відповідати кровоспинний джгут. Крім нього покладіть в аптечку олівець і пару листків паперу, вони згодяться для фіксації часу накладення джгута. Більш, ніж на 2 години, накладати джгут не можна.
3
Обов'язково до складу аптечки повинен входити стерильний перев'язувальний пакет. Виготовлений за ГОСТом 1179-93 пакет являє собою складається з однієї або двох ватно-марлевих подушок і фіксуючого бинта, пов'язку. Цей елемент аптечки повинен бути упакований в індивідуальну упаковку з написом «стерильно», рекомендаціями щодо розкриття та використання, а також з інформацією про термін придатності, виробника та пр. Застосовується стерильний перев'язувальний пакет при опіках і пораненнях.
4
Як перев'язувальний матеріал в разі опіків, поранень та інших пошкодженнях шкіри використовуються стерильні марлеві серветки. У складі вашої аптечки повинна знаходитися упаковка з 10 шт., Розмір кожної серветки не повинен бути менше 16х14 см. Вони повинні бути в упаковці, з інформацією про відповідність їх ГОСТ 16427-93, фірмі-виробнику, дату виготовлення, термін придатності і пр.
5
До складу автомобільної аптечки, відповідно до поправки від 1 липня 2010 до наказу Міністерства охорони здоров'я №325 від 20.08.1996 року "Про затвердження аптечки першої допомоги (автомобільної)» під номером 697Н, повинні входити 3 види лейкопластирів . Використовуватися вони повинні як антимікробний засіб при невеликих саднах і ранах, а також для фіксації пов'язок.
6
Як засоби серцево-легеневої реанімації автомобільна аптечка повинна бути укомплектована пристроєм для проведення штучного дихання «Рот-пристрій-рот», відповідним ГОСТ Р ІСО 10993-99.
7
Як необхідні допоміжні засоби в аптечці повинні бути ножиці і медичні рукавички.
Зверніть увагу
Аптечка, укомплектована відповідно до чинного законодавства, має термін придатності 3 роки.
Корисна порада
Не забувайте перевіряти термін придатності лікарських засобів. Після того, як термін минув, їх треба утилізувати.