Як зробити асфальт. Як приготувати асфальт.

Асфальт (або асфальтобетон) на сьогоднішній день є популярним, надійним і простим у виробництві матеріалом. Процес його виготовлення і укладання не містить в собі нічого складного. До складу асфальту входять інертні матеріали (щебінь, пісок), бітум, поверхнево-активна речовина (ПАР) або мінеральний порошок.
Вам знадобиться
  • пісок, щебінь, бітум, ПАР, мінеральний порошок, рідке паливо, вода, сушильний агрегат, міксер
Інструкція
1
Визначте пропорції компонентів суміші (інертні матеріали - 90%, мінеральний порошок - 5%, бітум - 6%); зробіть відбір матеріалів для суміші і обробіть їх (наприклад, інертні матеріали піддайте сушінні, бітум - нагрівання).
2
Подайте вологий і холодний пісок і щебінь в бункер агрегату харчування за допомогою кранів грейферного захвата, навантажувачів або конвеєрів.
3
Завантажте пісок і щебінь в конвеєр, який являє собою ковшевой елеватор похилого типу. Після того як ківш конвеєра буде наповнений, транспортуйте матеріали в сушильний агрегат.
4
Оснастите його спеціальними топками, де буде відбувається згорання палива в рідкому чи газоподібному стані. Рідке паливо, перш ніж потрапити в сушильний агрегат, зберігайте в нагріваються баках. Таким чином, в топку воно буде надходити вже нагрітим.
5
Забезпечте спеціальними насосами безперервне горіння. Агрегат повинен бути оснащений вентиляторами, що направляють в топку повітря. В процесі сушки і спалювання палива, що утворюються гази високої температури і частинки пилу, витягуються фільтруючої пилеуловлювальне системою. В результаті в барабані агрегату пісок і щебінь проходять ретельну сушку, нагріваючись до необхідної температури, рівної приблизно 200? C.
6
Додайте в змішувальний агрегат при температурі 160 градусів мінеральний порошок і бітум. В результаті всіх стадій виробництва вийде асфальт.
Зверніть увагу
З бункера агрегату харчування повинна вестися постійна подача на збірний конвеєр піску і щебеню, так само вологих і холодних. Пилюку, можна використовувати в процесі виготовлення сумішей або ж як шламу утилізувати. Гарячі гази, вже не містять твердих часток, викидаються через димові труби.