Як зібрати душову кабінку. підключення та збор кабінок.

Після покупки душової кабіни її важливо правильно встановити і підключити до системи каналізації, водопроводу і електрики. У деяких торгових точках пропонують доставку і установку кабінок як бонус за покупку. Якщо ви придбали душову кабіну без бонусної установки і не впевнені, що впораєтеся з цим завданням своїми силами, то краще запросити фахівців в даній області. Тому що, при неправильному монтажі можна затопити свою квартиру і сусідів знизу. Якщо ж ви вважаєте, що робота вам по плечу, сміливо приступайте до неї.
Вам знадобиться
  • - хомути;
  • - герметик;
  • - каналізаційний двійник або трійник;
  • - стрічка ФУМ.
Інструкція
1
При монтажі душової кабіни спочатку встановлюється піддон. Його слід вирівняти по рівню методом регулювання ніжок. Якщо піддон вашої кабіни без ніжок, необхідно провести рівну цементну стяжку в місці установки, використовуючи рівень і встановлювати піддон тільки через 15-20 днів, коли повністю просохне цемент.
2
Наступним етапом йде підключення піддону до системи каналізації. Робиться це через розвідний двійник або трійник, в залежності від того, що ще у вас підключено.
3
На піддон встановлюється сифон, Гофротруба під'єднується до розводки каналізації. Всі з'єднання ущільнюються за допомогою стрічки ФУМ. Як і у випадку підключення пральної машини, зливна труба душової кабіни повинна знаходитися вище рівня зливу в каналізацію.
4
Якщо кабінка кутового типу, слід місце з'єднання зі стіною ретельно ізолювати за допомогою водостійкого герметика. Для душових кабін закритого типу цей момент опускається.
5
Стінки кабінки слід закріпити за допомогою наявних в наборі кріплень. Найчастіше кріпленнями служать шурупи, але це в кабінках економ-класу. У більш дорогих моделях можуть бути свої елементи для кріплення і збору стінок. Всі стики при зборі стінок слід ізолювати водостійким герметиком.
6
Дверки кабіни встановіть на ролики, які йдуть в комплекті.
7
Встановіть дах у верхні пази. Якщо у вашій душовій кабінці вона присутня, прикрутите кріпильними шурупами і промажте всі стики герметикам.
8
Встановіть окрему розетку із заземленням. Підключіть кабінку через штекер, який перетворює напругу.
9
Підключіть шланги до гарячого і холодного водопостачання, закріпивши їх за допомогою хомутів.
10
Перш ніж почати користуватися кабінкою, включите воду і переконайтеся, що з'єднання не протікають.