Як створити локальний сервер.

Якщо ви займаєтеся або збираєтеся займатися розробкою інтернету, використовуючи при цьому бази даних та мови програмування, то вам обов'язково знадобиться середу, в якій можна буде в реальному часі перевіряти роботу різних скриптів і взаємодія з базами даних. В цілях перевірки своєї роботи, створювані скрипти можна завантажувати на існуючі Web - сервери , але такий підхід може істотно збільшити час тестування і ускладнити сам процес розробки.
Інструкція
1
Найбільш оптимальним варіантом буде створення локального сервера на власному комп'ютері. Denwer - це одна з програм, що дозволяє досить швидко створити на комп'ютері віртуальний сервер.Скачайте дистрибутив програми з сайту www.denwer.ru, попередньо зареєструвавшись на сайті.
2
Запустіть файл Denwer3_Base_ххххххх, прочитайте інформацію про встановлення та закрийте вікно браузера.
3
Після натискання клавіші Enter: • вкажіть шлях для установки сервера, наприклад, C: WebServers, • введіть ім'я створюваного сервера, • дочекайтеся копіювання файлів • буде запропоновано два варіанти створення віртуального диска, виберіть перший, • в кінці буде створено три ярлика «Старт», «Стоп» і «Рестарт».
4
Після завершення установки відкриється вікно браузера з інформацією про встановлений сервері. Запустіть сервер подвійним клацанням на ярлику «Старт», в адресному рядку браузера введіть «http://localhost/denwer/», повинна відкритися стартова сторінка сервера «Ура, запрацювало!».
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=-r1-VebIL9g