Як поставити вилку.

Погані контакти і перепади напруги в мережі призводять вилку в непридатність. Провести ремонт можна самостійно і без побоювання, що вдарить струмом. Якщо ви підключіть щось неправильно, максимум, прилад просто відмовиться працювати навіть з новою виделкою. Звичайно, краще ремонтувати техніку в спеціальних майстернях або викликати електрика на дім, але це, в принципі, ні до чого. Змінити вилку - справа 5 хвилин.
Інструкція
1
Розкрутите корпус вилки і від'єднайте дроти. Частина їх ображати і зачистите від гуми або пластмаси, у вас повинні бути три дроти з оголеними кінцями. Оболонку знімайте гострим ножем або акуратно пассатижами, можете скористатися і кусачками для дроту, але не перекусіть сам провід.
2
Провід зазвичай мають три кольори: синій, коричневий (червоний) і жовто-зелений. Тепер візьміть нову вилку і подивіться, ви повинні бачити два штирька поруч один з одним. А ще один штир знизу або збоку. Синій провід зачепите за мінус, а коричневий або червоний за плюс. Зазвичай це підписано, але якщо ви не туди причепіть, нічого страшного не станеться. Жовто-зелений проводок обмотайте за третій штирок, іноді це не штирі, а затиски. Кольоровий провід - земля і приєднувати його потрібно обов'язково.
3
євровилку розкрутити не вийде. Можна тільки обрізати провід і зачистити. Потім в декількох сантиметрах від вилки з'єднати проводки відповідно до кольорів і добре замотати ізолентою.
4
Акуратно вставте вилку в розетку і поспостерігайте за роботою приладу. Не повинно бути запаху горілої проводки і вже тим більше диму. Будьте уважні, краще викличте спеціаліста, якщо в чомусь сумніваєтеся, від проблем з електрикою дуже часто відбуваються загоряння.