Як зробити взуття м'якше.

Звикати до нового взуття завжди дуже важко. Перший час на ногах можуть залишатися мозолі, ступні опухають і ходити в такому взутті практично неможливо. Зробивши взуття м'якше, ви зможете уникнути неприємних ситуацій.
Інструкція
1
Почніть з того, що розношуйте нову взуття , коли ходите по будинку. Надіньте її замість домашніх тапочок. Таким чином, ви вб'єте двох зайців. По-перше, ви поступово до неї звикнете. По-друге, не будете відчувати почуття дискомфорту при виході в новому взутті на вулицю.
2
Щоб пом'якшити нову взуття , натріть її спиртом. Ватний диск змочіть в спирті. Потім ретельно протріть внутрішню частину вашого взуття і залиште на деякий час, щоб спирт висох. Після цих операцій походіть у взутті по будинку протягом кількох годин.
3
Якщо ви хочете, щоб ваші нові туфлі ідеально сиділи на нозі, вам підійде наступний метод. Трохи гарячої води налийте в туфлі. Зачекайте поки вода не стане теплою. Потім надягайте туфлі і починайте їх розношувати, знову ж ходячи по квартирі. Після того як вся вода вбереться, туфлі ідеально будуть облягати вашу ногу.