Як зберегти тварин.

З плином часу на землі залишається все менше диких тварин . Це відбувається тому, що в світі збільшується кількість населення, а чим більше стає на планеті людей, тим менше залишається місця для проживання тварин . Зараз для нас важливо зберегти будь-який вид тварин , яких, протягом багатьох мільйонів років, створювала природа, так як фауна нашої природи - це не випадкове скупчення тварин , а єдиний функціонуючий організм . Як же нам це зробити?
Інструкція
1
Перш за все, для цього необхідно посилити охорону навколишнього середовища, щоб захистити ареали проживання тварин від забруднення та знищення. Це найважливіша і першорядне завдання на сьогоднішній момент.
2
Багато видів тварин зникають через те, що людина непрямим чином впливає на їхнє життя. Вся справа в тому, що люди мимоволі віднімають у них природні місця проживання, їх кормові ділянки. Так само негативно позначається на кількості тварин вирубка лісів, осушка боліт, оранка степів, забруднення морів і атмосфери, освоєння пустель, засмічення річок промисловими відходами. Ці дії людини винищують тварин так само ефективно, як і за допомогою капканів, отрути або рушниці.
3
Також потрібно якнайскоріше викорінити такий вид діяльності людини, як браконьєрство. Саме через браконьєрство багато видів тварин були занесені в червону книгу, а деякі - назавжди стерті з лиця землі. До сих пір чисельність деяких видів тварин продовжує уменьшаться.Некоторие помилково вважають, що тварини вимирають тільки з причини полювання людини на них. Але це в корені неправильно. Без обдуманої і раціональної полювання, регулюючої кількість звірів і птахів, зараз навряд чи існували б такі тварини, як олені, козулі, сайгаки і т.д.
4
Важливу роль грає раціональне використання тваринного світу. Необхідно встановити рамки використання тварин , зокрема рибальства, мисливства та ін.
5
І, звичайно, обов'язково потрібно здійснювати охорону вимираючих видів, занесених до Червоної книги. Приступаючи до їх охороні, потрібно, докладно з'ясувати умови проживання виду. Найефективніша форма охорони тварин - створення заказників і заповідників. Практично тільки на їх території вийшло зберегти таких тварин , як сайгак, кулан, амурський тигр, горал, плямистий і бухарський олені. І, зрозуміло, чималу допомогу в порятунку і розведенні рідкісних звірів надають зоопарки.
Корисна порада
Почніть з себе, не вбивайте невинних звірів, пожертвуйте хоч невелику суму на збереження вимираючих видів і не купуйте хутряні вироби.