Як зробити тигра з паперу.

З паперу можна виготовити безліч чудових і цікавих виробів. Наприклад, можна зробити паперового тигра. Він стане відмінним подарунком для дитини, для бабусі або вихователя або просто ще одним мешканцем вашого іграшкового зоопарку. Саморобку можна зробити разом з дитиною - це добре розвиває дрібну моторику, дитячу уяву, а крім того, сприяє вивченню навколишнього світу.
Вам знадобиться
  • Щоб зробити тигра з паперу, потрібно приготувати всі необхідні матеріали. Вам знадобиться клей, ножиці, помаранчева папір або білий папір і фарби, фломастери і пластикова підставка для творчості.
Інструкція
1
Отже, спочатку необхідно зробити викрійку для тигра. Можна скачати її в інтернеті, а можна зробити самому, накресливши на аркуші А4 велике коло і відокремивши від нього сегмент в одну третину. Виріжте деталь і з'єднайте її краї так, щоб вийшов конус.
2
Тепер зробіть голову тигра. Намалюйте на папері два невеликих однакових кола з трикутними вушками, виріжте їх і приклейте білими сторонами один до одного. Чорним фломастером намалюйте тигру мордочку: очі, брови, ніс. Вуса зробіть з тонких паперових смужок, завийте їх кінчиками ножиць і приклейте на потрібне місце. Голову закріпіть на кінці конуса клеєм.
3
Намалюйте на папері пару верхніх і пару нижніх лап. Виріжте і приклейте до конусу.
4
Настала черга хвоста - його теж потрібно намалювати, вирізати і приклеїти.
5
Якщо ви робили тигра з кольорової помаранчевої паперу , то вам залишилося тільки намалювати смужки чорним фломастером. Якщо ж використовували білу основу - розфарбуйте тигра помаранчевої або оранжево-червоною фарбою і тільки потім нанесіть смужки. Виділіть також чорними крапками подушечки пальців на передніх лапах.
Корисна порада
Також ви можете спробувати зробити тигра в техніці орігамі. Інструкція напевно знайдеться в будь-якій книзі, присвяченій цьому виду мистецтва.
Створення різних виробів своїми руками - заняття захоплююче і до того ж розвиває творче мислення і дрібну моторику рук. Працює фантазія, розвивається художнє сприйняття, почуття красивого, почуття кольору, форми. Практично будь-які вироби можна віднести до сфери естетичного виховання. Увага дитини утримується надовго тому, що інтерес підігрівається бажанням неодмінно побачити результат. А потім ще й пограти з ним, придумати що-небудь цікаве, захоплююче. Орігамі - один з видів паперотворчості, який представляє собою згинання і складання з листочків паперу різних фігурок. Наприклад, давайте зробимо тигра .
Інструкція
1
Візьміть невеликий квадратний аркуш паперу розміром 15 сантиметрів. Складіть його по черзі по обох діагоналях, потім розігніть, потім складіть навпіл в обох напрямках і знову розігніть. Після чого візьміться за чотири діагональних краю, складіть їх, немов об'ємну зірку, а потім з'єднайте краї так, щоб вийшов трикутник.
2
Загніть верхній кінчик так, щоб він дорівнював приблизно одній третині. Він повинен доходити майже до середини трикутника. Розкрийте підставу отриманої фігури, покладіть на кінчик, який ви загинали і зігніть кути навпіл так, щоб вийшов квадрат з двома вушками зверху і з двома знизу.
3
Зігніть фігуру навпіл і тулуб вашого тигра можна вважати готовим. Приступайте до виготовлення голови тварини. Для цього візьміть ще один невеликий листок паперу.
4
Складіть цей листок навпіл, а потім ще раз навпіл, загинаючи кожну з половинок назовні. Тепер на получившемся прямокутнику підготуйте складки. Для цього зігніть одну четверту прямокутника, а потім цю ж частина по діагоналі.
5
Складіть бічні складки в трикутники, а на кінчику зробіть складку у всередину, щоб вийшов ніс тигра . Відігніть кінчики трикутників, щоб сформувати тигру вушка. Потім загніть йому шию під кутом дев'яносто градусів до голови. Виходить, що у всередину.
6
Складіть вушка тигра до центру, а потім закріпіть їх невеликими стрічками скотчу. Після чого спробуйте відкопилив вушка за допомогою якого-небудь маленького плоского предмета. Обірвіть приблизно половину від шиї і зробіть з неї хвіст тварини.
7
Для цього щільно скрутіть залишився аркуш паперу по діагоналі. Злегка розтягніть його і затягніть настільки, наскільки це буде можливо. Потім акуратно зігніть вийшла трубочку в форму літери S. Так у вас вийде хвіст тигра .
8
Тепер зберіть тулуб, голову, ну і хвіст свого тигра . Використовуйте для надійності скотч.
9
І нарешті, візьміть фарби або маркери і намалюйте своєму тигру смужки або просто розфарбуйте його за своїм розсудом